“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Родини заручників вимагають від ізраїльського премєр-міністра продовження переговорів та закликають знайти винуватих у трагедії
У Тель-Авіві в суботу, 16 грудня, на вулиці вийшли тисячі ізраїльтян, обурені діями військових, які вбили трьох ізраїльських заручників, сприйнявши їх за терористів ХАМАСу. Свідки заявляють, що загиблі тримали в руках білий прапор. Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху назвав подію «жахливою трагедією», але демонстранти вважають його винуватим у цьому інциденті. Протестувальники вимагають від влади продовжити переговори з терористами.
Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант заявив, що бере на себе «відповідальність за все, що відбувається в оборонному відомстві». Він також повідомляє, що причиною трагедії стали "суттєві помилки", повідомляє The Washington Post. Протести відбулися на тлі візиту Міністра оборони США Ллойда Остіна на Близький Схід. Американська делегація має зупинитися в Бахрейні, Катарі та Ізраїлі, щоб обговорити «наступний кроки в конфлікті».
Дії Ізраїлю в Газі мають чимраз більший опір на міжнародній арені. Інцидент із вбивством заручників позначився на рівні підтримки Тель-Авіву, адже підкреслив інші випадки загибелі цивільних, у тому числі журналістів, унаслідок бойових дій. Раніше президент США Джо Байден заявляв про загрозу зміни суспільної думки у світі на користь палестинців і закликав уряд «бути обережними».
Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Кемерон і його німецька колега Анналена Бербок змінили тон та закликають до «стійкого припинення вогню» в Газі. Вони заявили, що хоча Ізраїль має право захищатися, «занадто багато мирних жителів» було вбито під час ізраїльського наступу. Минулого тижня Велика Британія та Німеччина утрималися від голосування за резолюцію ООН, яка закликає до негайного припинення вогню з гуманітарних причин у Газі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.