Головна
Наука
Технології
22:58, 25 Квітня
Информатор UA

Интро

Засновник Tesla і SpaceX, найбагатша людина світу Ілон Маск купує соціальну мережу Twitter за 44 млрд. доларів після тижнів переговорів. Правління соцмережі одноголосно схвалило продаж. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Bloomberg. У понеділок Twitter Inc. прийняла пропозицію Маска щодо купівлі компанії. Сторони опрацьовували угоду всю ніч після зустрічі у неділю. Угода була одноголосно схвалена правлінням компанії, і, як очікується, буде завершена цього року. Для фінансування угоди Маск залучив 25,5 млрд доларів боргового та акціонерного фінансування та надасть близько 21 млрд доларів власного капіталу. Інвестори отримають 54,2 долари за кожну акцію Twitter, якою вони володіють. Така ціна на 38% вища, ніж до закриття торгів 1 квітня, напередодні заяви Маска про придбання найбільшої частки компанії більш ніж на 9%. Видання зазначає, що це стане найбільшим придбанням в історії технологій і, ймовірно, матиме суттєві наслідки протягом наступних років для мільярдів людей, які використовують соцмережі. Twitter запустили 16 років тому. З 2013 року акції компанії торгуються на біржі, а тепер соцмережа повертається до приватних рук. Зазначимо, у квітні Маск вперше повідомив, що його частка у Twitter становить близько 9%. Раніше Маск пропонував перетворити офіс Twitter у Сан-Франциско на притулок для бездомних. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Маск купує Twitter за 44 млрд доларів: правління соцмережі одноголосно схвалило продаж

Читать на русском
Маск купує Twitter за 44 млрд доларів: правління соцмережі одноголосно схвалило продаж

Очікується, що угода буде завершена цього року

Засновник Tesla і SpaceX, найбагатша людина світу Ілон Маск купує соціальну мережу Twitter за 44 млрд. доларів після тижнів переговорів. Правління соцмережі одноголосно схвалило продаж. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Bloomberg.

У понеділок Twitter Inc. прийняла пропозицію Маска щодо купівлі компанії. Сторони опрацьовували угоду всю ніч після зустрічі у неділю.

Угода була одноголосно схвалена правлінням компанії, і, як очікується, буде завершена цього року. Для фінансування угоди Маск залучив 25,5 млрд доларів боргового та акціонерного фінансування та надасть близько 21 млрд доларів власного капіталу.

Інвестори отримають 54,2 долари за кожну акцію Twitter, якою вони володіють. Така ціна – на 38% вища, ніж до закриття торгів 1 квітня, напередодні заяви Маска про придбання найбільшої частки компанії більш ніж на 9%.

Видання зазначає, що це стане найбільшим придбанням в історії технологій і, ймовірно, матиме суттєві наслідки протягом наступних років для мільярдів людей, які використовують соцмережі.

Twitter запустили 16 років тому. З 2013 року акції компанії торгуються на біржі, а тепер соцмережа повертається до приватних рук.

Зазначимо, у квітні Маск вперше повідомив, що його частка у Twitter становить близько 9%. Раніше Маск пропонував перетворити офіс Twitter у Сан-Франциско на притулок для бездомних.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.