Головна
Світ
14:10, 14 Квітня
Информатор UA

Интро

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск хоче купити 100% акцій Twitter. Сума угоди складає 43 мільярди доларів. Про це повідомляє Інформаторіз посиланням на Bloomberg. Маск подав заявку до Комісії з цінних паперів та бірж США на викуп усіх акцій Twitter. Він пропонує 54,2 долара за акцію, що на 54% вище за максимальну вартість акцій на закритті торгів 28 січня. Сума угоди може становити близько 43 мільярдів доларів. Також повідомляється, що у зв'язку із цією інформацією акції соціальної мережі злетіли на 18%. Зазначимо, у квітні Маск вперше повідомив, що його частка у Twitter становить близько 9%. Раніше Маск пропонував перетворити офіс Twitter у Сан-Франциско на притулок для бездомних. Нагадаємо, Ілон Маск вперше очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією журналу Forbes. Крім того, SpaceX показала, як виглядатиме запуск Starship на Марс і скільки на це витратить. Також Інформаторписав, хто став найсексуальнішим чоловіком планети у 2021 році. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

Маск хоче купити Twitter за 43 мільярди доларів

Читать на русском
Маск хоче купити Twitter за 43 мільярди доларів

Аккаунт Маска в цій соціальній мережі налічує понад 80 мільйонів підписників

Засновник компаній Tesla та SpaceX Ілон Маск хоче купити 100% акцій Twitter. Сума угоди складає 43 мільярди доларів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Bloomberg.

Маск подав заявку до Комісії з цінних паперів та бірж США на викуп усіх акцій Twitter. Він пропонує 54,2 долара за акцію, що на 54% вище за максимальну вартість акцій на закритті торгів 28 січня. Сума угоди може становити близько 43 мільярдів доларів.

Також повідомляється, що у зв'язку із цією інформацією акції соціальної мережі злетіли на 18%. Зазначимо, у квітні Маск вперше повідомив, що його частка у Twitter становить близько 9%. Раніше Маск пропонував перетворити офіс Twitter у Сан-Франциско на притулок для бездомних.

Нагадаємо, Ілон Маск вперше очолив рейтинг найбагатших людей світу за версією журналу Forbes. Крім того, SpaceX показала, як виглядатиме запуск Starship на Марс і скільки на це витратить.

Також Інформатор писав, хто став найсексуальнішим чоловіком планети у 2021 році.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.