«Маріуполь» і «Донбас» здобули перемоги в шостому турі Української хокейної ліги

Поєдинок у Маріуполі завершився з досить рідкісним для хокею рахунком.

«Маріуполь» із мінімальним рахунком обіграв «Рулав Одд». «Краматорськ» відіграв відставання у дві шайби, але все ж поступився «Донбасу».

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор, з посиланням на UHL.ua.

У суботу, 2 жовтня, відбулися два матчі шостого туру УХЛ. У першому поєдинку туру «Маріуполь» приймав новачка Української хокейної ліги харківський клуб «Рула Одд». Команди вийшли на лід у таких складах:

Маріуполь: Коровай (Дуве); Алексєєв - Кудряшов, Декало - Лисенко, Зуєв - Матусевич, Ружников - Луговий; Калейніковас - Кудрін - Казаковцев (А), Благой - Мазур - Бабинець (К), Мільохін - Лизін - Щербатов (А), Чердак - Янішевський - Костиков.

Рула Одд: Петров (Шевчук); Желудков - Пугачов (А), Жигалов - Канаплін, Олександров - Мельников, Шамардін - Наливайко; Басков - Лапков - Єфімов, Бондаренко - Сурсов (А) - Кіча, Сарапульцев - Секірко - Фроленко, Олійник - Пойманов - Сиротенко.

Господарі відкрили рахунок на п'ятій хвилині. «Маріуполь» провів контратаку й Мазур, зігравши на добиванні, відправив шайбу у ворота.

Як виявилося, шайба Мазура так і залишилася єдиною в матчі. Закинути могла як одна, так і інша команда, але голкіпери грали надійно й помилок не допускали. У результаті поєдинок завершився з досить нетиповим для хокею рахунком - 1:0 на користь «Маріуполя».

У Краматорську пройшов поєдинок «Донбас» - «Краматорськ». У поточному сезоні «Донбас» свої домашні ігри проводить у Краматорську і в сьогоднішньому матчі вступав господарем майданчика. Склади команд:

Донбас: Воріс (Дьяченко); Смерек - Жульдіков, Пангелов-Юлдашев - Соколовський, Андрейків - Григор'єв, Фірсов; Сигарьов - Бірюков - Шишлянніков, Медведєв - Туркін (А) - Лялька (А), Коренчук - Буценко - Разумов, Морозов - Захаров (К) - Пересунько.

Краматорськ: Трус (Кучер); Таран (А) - Бабрусєв, Мальцев - Ваулін, Афанасьєв - Сірченко; Столяренко (А) - Сергієвський - Градович, Кобильнік - Ковальов - Гриценко, Геворкян - Каліничев - Середницький, Говорушко - Семенов - Суховольський.

«Донбас» відкрив рахунок на 4-й хвилині. Бірюков вкотився в зону суперника й кидком із середньої дистанції відправив шайбу під перекладину. На 9-й хвилині Сигарьов закинув у ворота «Краматорська» другу шайбу реалізувавши чисельну перевагу.

Вже через 32 секунди Гриценко кидком у правий верхній кут скоротив відставання «Краматорська». А на 26-й хвилині Столяренко відправив шайбу під перекладину і зрівняв рахунок.

«Донбас», встоявши втрьох проти п'ятьох суперників, знову повів у рахунку. На 30-й хвилині Сигарьов закинув свою другу шайбу в грі. Наступну шайбу «Донбас» провів, граючи в меншості. На 49-й хвилині Пересунько втік у контратаку й обіграв голкіпера «Краматорська». За три з половиною хвилини до кінця третього періоду Бірюков вийшов один на один і відправив у ворота «Краматорська» п'яту шайбу.

• «Маріуполь» — «Рулав Одд» 1:0 (1:0; 0:0; 0:0);
  • «Донбас» — «Краматорск» 5:2 (2:1; 1:1; 2:0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 3 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі «Зоря» - «Рома», про підсумки матчів другого туру Ліги Європи й Ліги конференцій, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги, і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.