Манчестер Юнайтед втратив перемогу, Порту зазнав фіаско – результати матчів ЛЄ 25 вересня

Оновлена Ліга Європи розпочалась з несподіваних результатів та поразки Динамо

Ліга Європи
Манчестер Юнайтед та Порту зазнали втрат на старті Ліги Європи Фото: Gettyimages.com

Стартувала оновлена Ліга Європи. У середу, 25 вересня, відбулись дев’ять матчів і у них не обійшлось без несподіванок. Манчестер Юнайтед не зміг впоратись з Твенте, а Порту зазнав поразки в Норвегії. Київське Динамо з рахунком 0:3 програло частково резервному складу Лаціо.

Довгий шлях Динамо до Гамбурга

Один з фаворитів ЛЄ стартував з поразки

Порту багато сезонів грав в Лізі чемпіонів. Тож команду вважають одним з головних претендентів на перемогу в Лізі Європи. Команда стартувала у турнірі матчем з норвезьким Буде-Глімт. І зазнала несподіваної поразки.

Порту відкрив рахунок. Але потім пропустив три м’ячі. До кінця матчу португальська команда зуміла лише скоротити відставання. Причому Буде-Глімт грав у меншості з 51-ї хвилини.

• Буде-Глімт (Норвегія) – Порту (Португалія) – 3:2;
    Голи: Хег, 15, Хауге, 40, 62 – Омородіон, 8, Гюль, 90.

Манчестер Юнайтед зіграв унічию

Манчестер Юнайтед приймав нідерландський Твенте. Господарі вийшли вперед після голу Еріксена на 35-й хвилині. Втім перемогу команда не втримала.

"Ми залишили суперника в грі. Ведучи з рахунком 1:0 і контролюючи хід гри, потрібно бути послідовними і продовжувати в тому ж дусі. У другому таймі ми зменшили оберти і пропустили гол. Ми не довели справу до кінця – потрібно було забивати другий м'яч. У підсумку вони залишилися в грі, а ми були покарані за власну помилку.

Ми ще раз переконалися, що потрібно продовжувати грати протягом усього матчу, і за рахунку 1:0 потрібно продовжувати грати і намагатися забити другий. Це перша гра турніру, і перемога була б дуже важлива", – заявив тренер МЮ Ерік тен Хаг після матчу.

• Манчестер Юнайтед (Англія) – Твенте (Нідерланди) – 1:1;
    Голи: Еріксен, 35 – Ламмерс, 68.

Київське Динамо програло Лаціо з рахунком 0:3. І опустилось на дно турнірної таблиці. Ще дев’ять матчів першого туру Ліги Європи відбудуться у четвер, 26 вересня.

Ліга Європи. 1-й тур, 25 вересня

• АЗ Алкмар (Нідерланди) – Ельфсборг (Швеція) – 3:2;
    Голи: ван Боммель, 44, 50, Перротт, 74 (пен.) – Оума, 23, Хедлунд, 53.
  • Андерлехт (Бельгія) – Ференцварош (Угорщина) – 2:1;
    Голи: Версхарен, 61, Дольберг, 66 (пен) – Траоре, 86.
  • Галатасарай (Туреччина) – ПАОК (Греція) – 3:1;
    Голи: Баба, 48 (автогол), Акгюн, 76, Ікарді, 90+5 – Константеліас, 67.

Серед суперників Динамо грізні Рома та Лаціо, а ще й темна конячка - ФК РФШ

Раніше Інформатор повідомляв, що віцепрезидент UEFA Збігнєв Бонек зробив прогноз по результативності Артема Довбика. На думку колишнього футболіста український форвард Роми заб’є за сезон 15 м’ячів. Поки за 5 турів Серії А Довбик відзначився двома голами.

Також ми розповідали, що UEFA відібрав у Мілана право проведення фіналу Ліги чемпіонів сезону-2026/27. Стадіон перебуватиме на реконструкції до Євро-2032. Нове місто для проведення фіналу Ліги чемпіонів оберуть наступного року.