«Манчестер Сіті» вперше в історії вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів сезону 2020/21.

«Манчестер Сіті» і в другому півфінальному матчі обіграв «ПСЖ». Олександр Зінченко провів на полі весь матч і вніс свій внесок в перемогу «Манчестер Сіті».

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У вівторок, 4 травня, відбувся матч-відповідь стадії 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. У Манчестері, на поле стадіону «Етіхад» вийшли «Манчестер Сіті» і «ПСЖ».

Команди грали в таких складах:

Манчестер Сіті:  Едерсон, Уокер, Стоунз, Діаш, Зінченко, Сілва, Фернандіньо, Гюндоган, Марез, Де Брюйне, Фоден.

Запасні: Штеффен, Карсон, Аке, Стерлінг, Жезус, Агуеро, Емерік Ляпорт, Родрі, Торрес, Менді, Канселье.

ПСЖ: Навас, Флоренці, Маркіньос, Кімпембе, Діалло, Еррера, Верратті, Паредес, Ді Марія, Мауро Ікарді, Неймар.

Запасні: Ріко, Рандріамамі, Керер, Мбаппе, Рафінья, Данилу, Кен, Сарабія, Кюрзава, Дракслер, Баккер, Дагба.

На відміну від поєдинку тижневої давності,що завершився з рахунком 2: 1 на користь манчестерського клубу, гравець збірної України Олександр Зінченко почав матч в стартовому складі «Манчестер Сіті». Обслуговувала матч суддівська бригада на чолі з Бйорном Кейперсом з Нідерландів.

На 7-й хвилині матчу арбітр призначив пенальті у ворота «Манчестер Сіті» за нібито гру рукою Зінченка. Однак при перегляді повтору Кейперс переконався, що м'яч потрапив в плече Олександра, і своє початкове рішення скасував. А через 4 хвилини «Манчестер Сіті» вийшов вперед. Едерсон довгим пасом запустив контратаку, Зінченко з м'ячем пройшов по лівому флангу від центру поля до штрафного суперника і віддав в центр. Удар Де Брюйне заблокував Кімпембе, а ось перешкодити Маре відправити м'яч у сітку не змогли ні гравці оборони «ПСЖ», ані Навас.

На 17-й хвилині, після навісу з лівого флангу, Маркіньос виграв верхову боротьбу і головою пробив у поперечину воріт «Манчестер Сіті». Через дві хвилини Ді Марія відібрав м'яч у суперника і пробив по воротах. М'яч пройшов поряд з правою штангою, а Едерсон не встигав закрити кут, і будь гравець «ПСЖ» точніше, то голи було б не уникнути.

Гості застосовували високий пресинг, зустрічаю суперника практично у його штрафний. Для виходу в атаку гравцям «Манчестер Сіті» доводилося використовувати дальні верхові передачі. «ПСЖ» потрібно було забивати як мінімум двічі, але за 45 хвилин гри парижани не завдали жодного удару в площину воріт суперника.

Перерва перелому в хід гри не внесла, і поєдинок продовжився в тому ж ключі. «ПСЖ» намагався організувати атакуючі дії, а «Манчестер Сіті» не тільки успішно оборонявся, але і проводив свої атаки. Так на 63-й хвилині господарі поля забили вдруге. Фоден з лівого флангу прострілив у штрафну, а Марез в дотик замкнув дальню штангу.

На 69-й хвилині Ді Марія не впорався з нервами, в неігровий ситуації за межами поля наступив на ногу Фернандіньо, і, отримавши червону картку, залишив «ПСЖ» у меншості. На 78-й хвилині Фоден зліва увійшов до штрафної і пробив в дальню штангу воріт Наваса.

У час, що залишився господарі не дали ані найменшого приводу засумніватися у справедливості підсумкового результату. «Манчестер Сіті» здобув впевнену перемогу і вийшов до фіналу. А «ПСЖ» без Мбапе на полі за весь матч так і ні разу не пробив у створ воріт суперника.

• Манчестер Сіті - ПСЖ 2: 0 (Марез, 11, 63), перший матч 2: 1.

У середу, 5 травня, в матчі «Челсі» з мадридським «Реалом» визначиться другий фіналіст Ліги чемпіонів. Інформатор буде стежити за ходом поєдинку і розповість вам про результат протистояння.

Раніше Інформатор повідомляв про оголошення Андрієм Шевченком розширеного списку кандидатів до збірної України, про результати  поєдинків 24-го туру УПЛ,а також про матчі баскетбольної Суперліги .