Маліновський дебютував за Дженоа, а віце-чемпіон програв вдруге поспіль. Огляд 2-го туру Серії А

Лаціо дуже невдало розпочав сезон

Маліновський
Маліновський допоміг Дженоа здолати Лаціо

В Італії пройшли матчі другого туру Серії А. Дженоа Руслана Маліновського на виїзді обіграла Лаціо. Мілан розгромив Торіно і вийшов на перше місце турнірної таблиці.

У Серії А 26, 27 та 28 серпня відбулись поєдинки другого туру. У кожному матчі суперники забивали принаймні один м’яч.

Фрозіноне - Аталанта 2:1

Господарі відкрили рахунок вже на 5-й хвилині. Згодом Монтерізі закріпив перевагу Фрозіноне. Все на що спромоглась Аталанта – скоротити відставання.

• Фрозіноне - Аталанта 2:1;
    Голи: Харруї, 5, Монтерізі, 24 — Д. Сапата, 56.

Огляд матчу Фрозіноне - Аталанта

Монца - Емполі 2:0

Монца здолала суперника завдяки двом голам Кольпані. Новачок Емполі Віктор Коваленко, який перейшов в команду на правах оренди, на поле не виходив.

• Монца - Емполі 2:0;
    Голи: Кольпані, 45, 53.

Оглід матчу Монца - Емполі

Мілан - Торіно 4:1

Пулішич вивів Мілан вперед на 33-й хвилині. Але вже через три хвилини Схуурс рахунок зрівняв. І все ж на перерву команди пішли за переваги Мілана у два м’ячі. Жиру реалізував пенальті, а на першій компенсованій хвилині Ернандес зробив рахунок 3:1. У другому таймі Жиру остаточно оформив перемогу Мілана, реалізувавши пенальті на 65-й хвилині.

• Мілан - Торіно 4:1;
    Голи: Пулішич, 33, Жиру, 43 (пен.), 65 (пен.), Ернандес, 45+1 — Схуурс, 36.

Огляд матчу Мілан - Торіно

Верона - Рома 2:1

Верона приголомшила столичних гостей, відкривши рахунок на 4-й хвилині. Під завісу першого тайму Нгонг відправив у ворота Роми другий м’яч. Ауар відіграв один м’яч, але врятуватись Рома не змогла. Матч Верона догравала у меншості, але і це не допомогло гостям.

• Верона - Рома 2:1;
    Голи: Дуда, 4, Нгонг, 45+2 — Ауар, 56.

Огляд матчу Верона - Рома

Ювентус - Болонья 1:1

Гості повели в рахунку на 24-й хвилині. Ювентусу довго не вдавалось вразити ворота Болоньї аж поки на 80-й хвилині Влахович не зрівняв рахунок.

• Ювентус - Болонья 1:1;
    Голи: Влахович, 80 — Фергюсон, 24.

Огляд матчу Ювентус - Болонья

Фіорентина — Лечче 2:2

Господарі дуже добре провели перший тайм і на перерву пішли виграючи 2:0. Проте втримати переможний результат Фіорентині не вдалося. І хоча суттєвої переваги у Лечче не було, команді вдалося досягти нічийного результату.

• Фіорентина — Лечче 2:2;
    Голи: Гонсалес, 3, Данкан, 25 — Рафіа, 49, Крстович, 76.

Огляд матчу Фіорентина — Лечче

Лаціо — Дженоа 0:1

У матчі з Лаціо відбувся дебют Руслана Маліновського за Дженоа. Українець вийшов у стартовому складі і провів на полі 70 хвилин. Маліновський встиг заробити жовту картку на 61-й хвилині, а його команда здобула несподівану перемогу.

Лаціо — Дженоа 0:1;
Гол: Ретегі, 16.

Огляд матчу Лаціо — Дженоа

Наполі - Сассуоло 2:0

Діючий чемпіон Італії Наполі не мав особливих проблем із Сассуоло. На 16-й хвилині Осімген реалізував пенальті і вивів господарів вперед. На 51-й хвилині Сассуоло залишився у меншості. І хоча Распадорі не забив з одинадцятиметрової позначки, Ді Лоренцо на 64-й хвилині практично зняв усі питання.

Наполі - Сассуоло 2:0;
Голи: Осімген, 16 (з пенальті), Ді Лоренцо, 64.

Огляд матчу Наполі - Сассуоло

Салернітана  – Удінезе 1:1

Суперники продемонстрували футбол з великою кількістю ударів по воротам. Щоправда забити вдалося лише по разу. На гол Самарджича  Салернітана відповіла влучним ударом Діа.

• Салернітана – Удінезе 1:1;
    Голи: Діа, 72 – Самарджич, 57;

Огляд матчу Салернітана – Удінезе

Кальярі — Інтер 0:2

Закінчували ігрову програму другого туру Кальярі та Інтер. Гості переважали суперника у всіх компонентах гри. Тож не дивно, що Інтер здобув перемогу, забивши на 21-й та 30-й хвилинах.

• Кальярі — Інтер 0:2;
    Голи: Думфріс, 21, Мартінес, 30.

Огляд матчу Кальярі — Інтер

Матчі другого туру Серії А відбудуться 1, 2, та 3 вересня.

Відразу чотири команди набрали максимум очок. За кращою різницею забитих та пропущених м’ячів на перше місце вийшов Мілан. Віце-чемпіон минулого сезону, римський Лаціо, після двох поразок опинився на 18-му місці.