"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
Чемпіон Німеччини програв клубу із 3-го дивізіону
У середу, 1 листопада, пройшли матчі 1/16 фіналу розіграшу Кубка Німеччини. Діючий чемпіон Баварія, яка веде боротьбу за лідерство і у поточному сезоні, зустрічалась з Саарбрюкеном. Баварія сенсаційно програла та розпрощалась з надією взяти трофей у цьому сезоні.
Баварія була явним фаворитом у протистоянні з командою із 3-го дивізіону. Але дуелі у Кубку, особливо якщо вони складаються з одного матчу, нерідко приносять несподівані і навіть сенсаційні результати.
Початок зустрічі склався для Баварії непогано. На 16-й хвилині Томас Мюллер вивів команду гостей вперед. Саарбрюкен відповів голом Патріка Зонтхаймера на першій компенсованій до першого тайму хвилині.
У другій половині зустрічі Баварія могла спокійно все вирішити, але не реалізувала багато моментів. А от Саарбрюкен своєю нагодою скористався. На 90+6-й хвилині Марсель Гаус вибив Баварію з Кубка Німеччини.
Саарбрюкен: Шрайбер, Ріццуто, Уаферро (Цивея, 71), Бедер, Цайц, Гаус, Рабіхич (Шмідт, 72), Зонтгаймер (Брюнкер, 83), Наїфі, Ді Мікеле Санчес (Кербер, 67), Штеле (Біада, 67)
Баварія: Ноєр, Сарр (Гнабрі, 60), де Лігт (Лаймер, 25), Кім Мін Чже, Девіс, Кімміх, Кретціг (Мусіала, 60), Мюллер, Сане (Коман, 60), Шупо-Мотінг, Тель.
Першим володарем трофею у 1935 році став Нюрнберг. Частіше за всіх Кубок Німеччини вигравала Баварія – 20 разів. Останній раз мюнхенський клуб тріумфував у 2020 році.
Діючим володарем Кубка Німеччини є РБ Лейпциг. Клуб брав трофей і в 2022 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.