Макрон і Шольц не ладнають між собою: це впливає на допомогу Україні

Читать на русском

Президент Франції та канцлер Німеччини не можуть порозумітись один з одним

Читать на русском
Макрон, Шольц
У лідерів Франції та Німеччини немає особистої хімії

Президент Франції та канцлер Німеччини не можуть порозумітись один з одним

У середу, 4 жовтня, видання Financial Times повідомило, що між президентом Франції Емануелем Макроном та канцлером Німеччини є особиста неприязнь. Через персональні розбіжності вони погано комунікують. Це впливає на допомогу Україні.

Про особисте недолюблювання між лідерами Франції та Німеччини пише видання Financial Times. Персональні розбіжності також впливають на політику ЄС.

"Відсутність особистої хімії між Шольцом і Макроном не допомагає. Схоже, вони просто не ладнають. І це в основі всього", - повідомив учасник переговорів між лідерами Франції та Німеччини.

У виданні відзначають, що відсутність порозуміння між Францією та Німеччиною призводить до затримок у розв'язанні багатьох питань всередині ЄС. Ця напруженість між країнами існує понад рік.

"Їм двом просто потрібно сісти разом в одній кімнаті і все обговорити. Без цього для інших безглуздо намагатися знайти консенсус. Ви не зможете досягти мети, якщо вони обидва не бачать спільної картини", - висловив думку один із посадовців ЄС.

Французько-німецькі відносини

Французько-німецькі відносини є основою Європейського Союзу. Ці дві країни є найвпливовішими членами ЄС і відіграють ключову роль у визначенні його політики.

З 2022 року французько-німецькі відносини стали ще міцнішими. Це пов'язано з низкою факторів, зокрема:

  • Війна росії проти України: Німеччина та Франції разом очолили зусилля ЄС щодо підтримки України. Вони спільно працюють над посиленням оборонного потенціалу ЄС.
  • Енергетична криза: Франція та Німеччина разом працюють над диверсифікацією джерел енергопостачання ЄС. Вони очолюють зусилля у переході ЄС на відновлювані джерела енергії.

З 2022 року відбувається посилення французько-німецьких міжнародних відносин:

  • Франція та Німеччина спільно розробили план відновлення України. План передбачає надання Україні фінансової та технічної допомоги на суму 100 мільярдів євро.
  • Німеччина та Франція активно працюють над створенням Європейського оборонного фонду. Фонд буде використовуватися для фінансування спільних військових проєктів ЄС.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.