Головна
Бізнес
Економіка
10:58, 17 Лютого
Информатор UA

Интро

Україна щорічно втрачає 2 млрд доларів через неповернення валютної виручки на махінаціях при експорті зерна. В Офісі генерального прокурора відкрили кримінальне провадження.Про це повідомив голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає Інформатор ."Така сума коштів не повертається у вигляді валютної виручки щорічно до держави через дії шахраїв, які спочатку купують за готівку зерно, а потім експортують його за кордон. Це кошти, які втрачає економіка країни", - заявив Гетманцев.За його словами, до махінацй втягнуті відомі світові зернотрейдери."Кримінальне провадження розпочато. Слідство йде. Міжнародна злочинна схема буде зупинена", - підкреслив Гетманцев.Нагадаємо, раніше Гетманцев заявив, що Україна зможе виконати зобов'язання з бюджету у 2021 без МВФ. Крім того, експорт з України у 2020 році зменшився на 1,6 млрд доларів.

Махінації при експорті зерна: Україна щорічно втрачає 2 млрд доларів

Читать на русском

У махінації втягнуті відомі світові зернотрейдери

Читать на русском
Махінації при експорті зерна: Україна щорічно втрачає 2 млрд доларів

У махінації втягнуті відомі світові зернотрейдери

Україна щорічно втрачає 2 млрд доларів через неповернення валютної виручки на махінаціях при експорті зерна. В Офісі генерального прокурора відкрили кримінальне провадження.

Про це повідомив голова комітету Верховної ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, передає Інформатор .

"Така сума коштів не повертається у вигляді валютної виручки щорічно до держави через дії шахраїв, які спочатку купують за готівку зерно, а потім експортують його за кордон. Це кошти, які втрачає економіка країни", - заявив Гетманцев.

За його словами, до махінацй втягнуті відомі світові зернотрейдери.

"Кримінальне провадження розпочато. Слідство йде. Міжнародна злочинна схема буде зупинена", - підкреслив Гетманцев.

Нагадаємо, раніше Гетманцев заявив, що Україна зможе виконати зобов'язання з бюджету у 2021 без МВФ. Крім того, експорт з України у 2020 році зменшився на 1,6 млрд доларів.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.