Людмила Лузан завоювала бронзову медаль у веслуванні на Олімпіаді в Токіо

Це перша медаль у веслуванні для нашої збірної на Олімпіаді в Токіо

У четвер, 5 серпня, на Олімпійських іграх в Токіо відбувся фінал у веслуванні на байдарках і каное серед жінок на дистанції 200 метрів. Українська каноїстка Людмила Лузан змогла завоювати бронзову медаль.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національний олімпійський комітет України .

До цього Людмила була срібною медалісткою других Юнацьких Олімпійських ігор в Нанкіні у 2014 році. Тепер же вона додала до своєї скарбнички бронзу Токіо-2020. Українка подолала дистанцію з часом 47.034 секунди, програвши першому місцю лише 1.102 секунди. Чемпіонкою стала американська каноїстка Невін Харісон, а друге місце посіла спортсменка з Канади Лоренс Вінсент-Лапоінт. Таким чином в скарбничці збірної України 9 бронзових, 2 срібних і 1 золота медаль.

"Здається, що я сплю - стільки років йшла до медалі. Спасибі всім, хто підтримував, спасибі моїм тренерам. Це просто неймовірно, ми разом прийшли до цієї медалі. Я мріяла перемогти, але це мої перші Олімпійські ігри. Впевнена - мене ще чекають золоті досягнення. Попереду моя коронна дистанція на 500 м в двійці. Тому не буду зупинятися і продовжу боротися разом з Анастасією Четвериковою. Присвячую нагороду мамі, вона мріяла, що я буду на Олімпіаді і візьму там медаль. Мама, я це зробила", - розповіла Людмила.

Нагадаємо, з повним розкладом Олімпіади можна ознайомитися тут.Боротьбу за медалі Олімпійських ігор українські глядачі зможуть спостерігати в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ. Трансляції ранкових сесій змагань щодня будуть починатися о 3:00 за київським часом. З 11:00 в ефір вийде програма денної сесії змагань. З 18:30 до 21:00 і після 22:00 можна подивитися повтори виступів спортсменів у ранковій і денній сесіях відповідно.