Суд з'ясував, що жінка не зверталася до банку та поліції з приводу неправомірного переказу коштів
Жінка вирішила придбати босоніжки та костюм. Вона переказала продавцю кошти у розмірі 1 940 гривень, який перестав виходити на зв'язок та заблокував її. Про це йдеться у рішенні Франківського районного суду Львова, опублікованому 1 січня 2025 року.
17.04.2023 року жінка через соціальну мережу Facebook зв'язалася з продавцем магазину з назвою "Одяг та взуття" та вирішила придбати босоніжки та костюм. Вона здійснила переказ коштів на суму 1 940 гривень. Після цього продавець відразу її заблокував і не вийшов на зв'язок.
Суд вказує, що до позовної заяви позивачкою долучені копії роздруківок з банківської карти та листування, з яких вбачається, що 17.04.2023 року здійснено переказ коштів в сумі 1 940 гривень. В матеріалах справи відсутні докази, що рахунок, на який здійснено переказ коштів, належить безпосередньо чоловіку (продавцю). До позовної заяви не долучено будь-які докази, які свідчать про те, що вона зверталася до банківської установи з приводу неправомірного переказу коштів. Так само, відсутні докази її звернення в правоохоронні органи з приводу нібито неправомірних дій громадянина у справі.
Суд відмовив у задоволенні позову. Нею не доведено наявність підстав для задоволення її вимог, а також не обґрунтовано, що саме продавець у даній справі порушив її права.
"Матеріали судової справи не містять докази, що відповідач є саме тією особою, який перебував в будь-яких правовідносинах з позивачкою, так само і не доведено те, що рахунок, на який перераховано кошти, належить безпосередньо відповідачу у справі. Також позивачкою не доведено факт, що відповідач у справі є саме тією особою, від якого вона, позивачка, отримала повідомлення переказати кошти за товар", - наголосив суд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.