RU
Головна
Україна
Політика
17:41, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

Самопроголошений президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що хоче поїхати до Криму і таким чином визнати його російським. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "РІА новини". "Крим - де-факто, я тоді ще сказав, це російський Крим... Після референдуму Крим і де-юре став російським. Моє відвідування Криму, я маю на це повне право, чиїм би він не був", - сказав Лукашенко. Він також повідомив російському журналісту Дмитру Кисельову, що "коли бовтався на шхуні в Чорному морі" разом із президентом РФ Володимиром Путіним, то просив його "показати Крим". Лукашенко розповів, що нібито Путін "багато розповідав" йому про нинішні ВПС ФР, база яких знаходиться саме у Криму. Щодо визнання Криму російським, Лукашенко повідомив, що для нього "цього питання не існує", якщо до Криму приїжджає президент РФ. "Ні для мене, ні для Путіна це не секрет, це питання, якого не існує. Між мною і Путіним такого питання немає", резюмував він, маючи на увазі, що Крим - російський. Раніше Інформатор повідомляв, що Лукашенко заявив про готовність втрутитися у війну на Донбасі на боці РФ. Також ми писали, що Лукашенко заявив, що мігрантів, яких знайшли мертвими на кордоні з Білоруссю, підкинули. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Лукашенко збирається відвідати Крим

Читать на русском
Лукашенко збирається відвідати Крим

Лукашенко артикулює, що Крим – російський

Самопроголошений президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко заявив, що хоче поїхати до Криму і таким чином визнати його російським.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на "РІА новини".

"Крим - де-факто, я тоді ще сказав, це російський Крим... Після референдуму Крим і де-юре став російським. Моє відвідування Криму, я маю на це повне право, чиїм би він не був", - сказав Лукашенко.

Він також повідомив російському журналісту Дмитру Кисельову, що "коли бовтався на шхуні в Чорному морі" разом із президентом РФ Володимиром Путіним, то просив його "показати Крим".

Лукашенко розповів, що нібито Путін "багато розповідав" йому про нинішні ВПС ФР, база яких знаходиться саме у Криму.

Щодо визнання Криму російським, Лукашенко повідомив, що для нього "цього питання не існує", якщо до Криму приїжджає президент РФ.

"Ні для мене, ні для Путіна це не секрет, це питання, якого не існує. Між мною і Путіним такого питання немає", — резюмував він, маючи на увазі, що Крим - російський.

Раніше Інформатор повідомляв, що Лукашенко заявив про готовність втрутитися у війну на Донбасі на боці РФ.

Також ми писали, що Лукашенко заявив, що мігрантів, яких знайшли мертвими на кордоні з Білоруссю, підкинули.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.