"Коли ти атакуєш елемент системи виживання противника - його ядерну тріаду - це означає, що рівень ризику зростає. Бо ніхто не знає, як саме відреагує інша сторона"
У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
За його словами, треба бути готовими до будь-якого розвитку подій
Білоруський диктатор Олександр Лукашенко закликав кремль "бути готовим" до використання ядерної зброї. За його словами, треба бути готовими до будь-якого розвитку подій.
Про це він сказав під час зустрічі із міністром закордонних справ рф Сергієм лавровим, передає Інформатор.
"Вони ж літають, тренуються. Навіщо тренуються? Навіщо ядерні болванки возять?" - заявив Лукашенко, додавши, що нібито Білорусь та рф ще "не відповідали дзеркально" на військову активність НАТО.
Він також вважає, що треба бути готовими до будь-якого розвитку подій та "тримати порох сухим".
"Ми маємо бути готові. 41-й рік. Ми віримо. Але маємо тримати порох сухим у всіх напрямках. І не треба глузувати, кричати, що Путін захопив Білорусь, що хоче, те й робить. У нас зібрана, розумна політика двох держав, за яку відповідає, перш за все, Макей (Володимир, глава МЗС Білорусі, - ред.) і Лавров", - заявив Лукашенко.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, навіщо Лукашенко зустрічався з путіним та чи відкриється білоруський фронт.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.