Причини пожежі встановлюються, на місці подій постраждали пожежники, які намагалися приборкати вогонь
У промисловому районі Лос-Анджелеса 9 березня сталася масштабна пожежа на підпільному заводі з переробки канабісу. Внаслідок загоряння центр міста окутав густий і чорний дим. П'ятеро пожежників отримали опіки, їх було ушпиталено.
За даними пожежної служби міста (LAFD), загоряння сталося у 69-річному двоповерховому ангарі. Причини загоряння наразі встановлюються. Попередньо відомо, що підприємство з переробки канабісу, яке розміщувалося в цій будівлі, могло працювати нелегально.
В гасінні пожежі брали участь 145 вогнеборців. П'ятеро з них отримали легкі опіки обличчя та були доставлені до лікарні. Жертв внаслідок пожежі не було.
"145 рятувальникам LAFD під керівництвом помічника начальника Мелфорда Берда знадобилося лише 56 хвилин, щоб повністю загасити полум’я, яке сильно пошкодило 69-річну цегляну споруду", - йдеться у повідомленні пожежної служби Лос-Анджелеса.
Після обстеження руїн будівлі, інформація про загиблих не підтвердилася. Офіційне розслідування причини пожежі триває, але, за словами LAFD, вже встановлено, що це була нелегальна переробка канабісу.
На кадрах з місця подій, які публікують ЗМІ, видно, як густий чорний дим стелиться над центром міста. За словами очевидців, висота полум'я сягала кількох метрів.
Лісові пожежі у США час від часу набувають ознак страшних катастроф. Так, наприкінці лютого потужні пожежі лютували у штаті Техас. Вогнем було охоплено площу у понад 2200 квадратних кілометрів. Влада оголосила надзвичайний стан у 60 округах, мешканців масово евакуювали. Також було призупинено роботу заводу зі складання ядерної зброї Pantex.
На початку лютого 2024 року вогонь вирував на заході Південної Америки - у Чилі. Тоді масштабні лісові пожежі забрали життя десятків людей. Президент країни закликав громадян евакуюватися з небезпечних зон. Вогонь поширювався з неймовірною швидкістю.
Уряд Чилі кинув усі сили на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації. До боротьби з вогнем були залучені рятувальники, гелікоптери та інші транспортні засоби.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
В цьому інтерв'ю з Головою Комітету економістів України, Андрієм Новаком, ми спробуємо розібратися, чому західні країни мають такі труднощі з використанням заморожених російських активів для придбання техніки та озброєння для України. Чому раніше на Заході боялися цього кроку і чи існує можливість спрощення цього розуміння. Ми також обговоримо можливі наслідки цієї ситуації для подальшої долі російських активів та можливість впливу такої передачі коштів на авторитет заходу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.