"З вовками жити - по-вовчому вити. Це сувора реальність сучасного [Європейського] Союзу»
«Ватра» — пісня, яка почалась із пластового табору у 2018. Я тоді дуже хотіла потрапити на «Говерлю» — це була моя найбльша мрія! На ватрі ми грали у гру «горю — не чути», і коли я сказала: «горю за кимось ....» — ніхто не вибіг. Було ніяково, але тепер у нас є пісня!
Кількість інцидентів з пасажирськими авіасуднами у 2020 році менша у 1,3 рази, ніж у 2019 році
У 2020 році інцидентів з цивільними літаками сталося на 14 менше, ніж в попередньому, а значить літати - стає безпечнішим. Таке дослідження провела Міжнародна асоціація повітряного транспорту IATA.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на avianews.com .
І все ж у багатьох залишається питання: чи безпечно сідати до літака і наскільки ймовірним є, що він долетить до місця призначення без пригод.
Фахівці IATA підрахували, що за збереження показника безпеки авіації на рівні 2020 року пасажир повинен літати щодня протягом 461 року, щоб потрапити у авіапригоду, в якій загине одна людина.
Безпосередньо сам мандрівник може загинути, якщо буде літати щодня протягом 20 932 років.
Цікаво, що безпека великих реактивних літаків виявилася вищою, ніж у турбогвинтових регіональних авіалайнерів.
При підрахунку IATA брала до уваги регулярні, чартерні, вантажні рейси на літаках, максимальна злітна маса яких становить не менше 5,7 тонни.
Зі статистики виключили катастрофу з літаком МАУ в Тегерані 8 січня 2020 року, оскільки вона стала результатом навмисних дій.
Літайте на здоров'я!
Раніше Інформатор повідомляв, що для подорожей українців зараз відкриті 104 країни світу.
Також Інформатор писав, що українці можуть без віз відвідувати 129 країн світу,Україна має 41 рядок у рейтингу паспортів.