"Ізраїль та Іран так давно воюють, що вже не знають, що, [хай йому грець], вони роблять", - сказав Трамп.
Я хочу, щоб цей трек став тим, що люди кидатимуть одне одному зі словами: «Коханий/кохана, дивись, це про нас». Бо він про те, як ми любимо навіть через відстань, через труднощі. Хочу, щоб ця пісня стала першим танцем на весіллях, нагадуючи, що ні війна, ні час, ні будь-які перешкоди не здатні зупинити справжнє кохання.
Наразі в суді знаходиться ще чотири позовні заяви до іноземних авіакомпаній про стягнення боргу більш ніж на 1 млн гривень
Авіакомпанія Об'єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) сплатила Україні 3,7 млн гривень штрафу за польоти над окупованим півостровом.
Про це повідомили в прес-службі прокуратури АР Крим,передає Інформатор .
Літаки авіакомпанії здійснили польоти в Сімферопольському районі польотної інформації, який включає повітряний простір над суверенною територією України і над відкритими водами Чорного моря. Відповідальність за обслуговування повітряного руху в цьому регіоні делегована Україні міжнародними договорами.
"При цьому встановлені відповідно до законодавства України, нормами ІСАО (Міжнародна організація цивільної авіації) і правил Євроконтролю, аеронавігаційні збори за користування повітряним простором України авіакомпанією сплачені не були", - йдеться у повідомленні.
Наразі в суді знаходиться ще чотири позовні заяви до іноземним авіакомпаній про стягнення боргу більш ніж на 1 млн гривень.
Нагадаємо, в підручниках з історії України опублікували карти без Криму. Крім того, країни "Великої сімки" засудили дії Росії в окупованому Криму і на Донбасі. Вони закликають РФ припинити розпалювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях, а також намагатися узаконити окупацію Криму.