“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Борти іноземних авіакомпаній порахували український аеропорт небезпечною зоною
Через складні погодні умови деякі літаки відмовилися сідати в «Борисполі». Так, рейси компаній Belavia, LOT, Windrose вважали за краще використовувати резервні аеропорти або повернутися до точки відправлення.
Про це передає Інформатор з посиланням на прес-службу «Борисполю».
«Наразі Міжнародний аеропорт Бориспіль працює і постійно обробляє перон, рульові доріжки та злітно-посадкову смугу. Для забезпечення умов зльоту і посадки активовано 15 одиниць техніки», - йдеться у повідомленні.
Аеропорт попереджає про можливі зміни в розкладі рейсів.
Нагадаємо, що пасажиропотік аеропорту Бориспіль за 2020 рік зменшився на 65% .
Крім того, у аеропорті Запоріжжя розпочав роботу новий термінал .