«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Заборона почне діяти вже з 5 червня
У Євросоюзі заборонили сідати літакам білоруських авіаперевізників в аеропортах ЄС. Заборона почне діяти вже з суботи, 5 червня.
Про це у Twitter повідомив Рікард Йозвяк, журналіст, - передає Інформатор .
Офіційно заборона на посадку літаків набирає чинності опівночі .
"Посли ЄС дали зелене світло забороні на посадку будь-яких літаків білоруських перевізників у аеропортах ЄС. Вона повинна набрати чинності опівночі", - заявив журналіст.
Як писав Інформатор, Україна з 26 травня повністю припинила авіасполучення з Білоруссю.Крім цього, співробітникам Держприкордонслужби віддали наказ не оформляти пасажирів, які прямують з або до сусідньої держави через митні пункти аеропортів.
Пізніше у МЗС заявили, що Україна може відновити авіасполучення з Білоруссю,але для цього білоруській владі необхідно повернутися до «нормальності».
Зазначимо, через ситуацію із затриманням Романа Протасевича в Білорусі, вже більше 10 авіакомпаній призупинили польоти над Білоруссю або мають намір це зробити.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .