Ліга Європи: «Колос» обіграв «Аріс», «Десна» дізналася свого суперника в третьому раунді кваліфікації

Дебютант європейських турнірів «Колос» на виїзді переміг «Аріс» та вийшов до наступного раунду Ліги Європи.

Про результати матчів другого відбіркового раунду Ліги Європи - повідомляє Інформатор .

16 і 17 вересня відбулися матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи сезону 2020/21. На цій стадії Україну представляв дебютант єврокубкових турнірів «Колос». Українська команда в поєдинку за вихід до третього кваліфікаційного раунду зустрілася з «Арісом». Гра відбувалася в Салоніках при порожніх трибунах.

Стартові хвилини пройшли за переваги «Арісу» у володінні м'ячем. На 21-й хвилині захисник «Колосу» заблокував удар Лопеса, а вже в наступній атаці Зозуля не влучив по м'ячу після передачі з лівого флангу. На 33-й хвилині Смирний пробив в голкіпера «Арісу» після прострілу Антюха. Через три хвилини Матілья зі штрафного послав м'яча у поперечину воріт українського клубу.

Другий тайм для «Колосу» розпочався якнайкраще. На 47-й хвилині Новак на дальній штанзі ударом головою замкнув подачу Богданова зі штрафного. Зрівняли рахунок господарі на 55-й хвилині. Відомий українському вболівальнику за виступами за «Дніпро» Бруну Гама з центру штрафного майданчику точно пробив в правого верхнього кута воріт «Колосу». Але українці не стали відсиджуватися в обороні і на 63-й хвилині знову вийшли вперед. З ударом Ємця голкіпер греків впорався, але першим на добиванні виявився Антюх і відправив м'яча до незахищених вже воріт. Вийшовши на заміну Селезньов, на 75-й хвилині пробив у руки голкіперові «Арісу». Господарі останню можливість відігратися та перевести гру в овертайм упустили на другій компенсованій хвилині, коли Манчіні пробив поруч зі штангою.

Історична перемога «Колосу», і тепер український клуб в третьому раунді кваліфікації зустрічається в Хорватії з «Рієкою».

У матчі «Кукеса» (Албанія) - «Вольфсбург» (Німеччина) визначався суперник чернігівської «Десни» в третьому кваліфікаційному раунді. Німецький клуб відкрив рахунок на 21-й хвилині. Вергхорст в штрафній прийняв м'яча, що відскочив від гравця албанців , і з лінії воротарської розстріляв ворота господарів. На 33-й хвилині Лакруа першим опинився на підборі, і відправив м'яча до ближнього кута, збільшивши перевагу «Вольфсбурга». Гравці «Кукеса» могли скоротити відставання в рахунку, але на 37-й хвилині не реалізували пенальті - відмінно зіграв голкіпер «Вольфсбурга» Кастельс.

Гості продовжили забивати і в другому таймі. На 74-й хвилині Вергхорст ударом в упор відправив м'яча до воріт «Кукеса», скориставшись відмінною передачею Штеффена. Четвертий м'яч «Вольфсбург» провів на 90-й хвилині. Шлагер розрізним пасом вивів на ворота Мехмеді, який холоднокровно обіграв голкіпера «Кукеса».

«Вольфсбург» здобув впевнену перемогу, і тепер чекає в гості чернігівську «Десну».

• Коннах Куей (Уельс) - Динамо Тбілісі (Грузія) 0: 1;
  • Серветт (Швейцарія) - Реймс (Франція) 0: 1.

Матчі третього відбіркового раунду Ліги Європи відбудуться 24 вересня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про перемогу «Динамо» над «АЗ» та інші результати матчів кваліфікації Ліги чемпіонів.