«Бенфіка» обіграла «Мідтьюлланд», «Монако» врятувався у матчі з «ПСВ»: результати поєдинків кваліфікації Ліги чемпіонів

У Лізі чемпіонів почалися матчі третього кваліфікаційного раунду.

Боротьбу за вихід до групового турніру Ліги чемпіонів розпочали відомі європейські команди. Свої перші матчі провели «Монако», «ПСВ», «Бенфіка» та минулорічний фіналіст Ліги Європи шотландський «Глазго Рейнджерс».

За розвитком подій у поєдинках уважно стежив Інформатор.

У вівторок, 2 серпня, у Лізі чемпіонів пройшла частина матчів третього кваліфікаційного етапу. «Динамо» свій поєдинок проти австрійського клубу «Штурм» проведе 3 серпня. А от потенційні суперники киян по четвертому раунду кваліфікації Ліги чемпіонів свою першу зустріч вже зіграли. У португальському місті Лісабон місцева «Бенфіка» приймала датський «Мідтьюлланд». Гравець «Бенфіки» та національної збірної України роман Яремчук матч з «Мідтьюлландом» почав на лаві запасних.

Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині. Давід Нерес з правого флангу навісив до воротарського майданчика, а Гонсалу Рамуш випередив захисника та головою переправив м’яч у сітку. «Бенфіка» провела ще декілька гострих атак і на 33-й хвилині забила другий м’яч, який став майже копією першого. Знову з подачі Нереса відзначився Гонсалу Рамуш. На досягнутому господарі не зупинилися. Після розіграшу кутового на 40-й хвилині Фернандес зробив рахунок 3:0. У другому таймі «Бенфіка» продовжила знищувати оборону суперника. На 61-й хвилині Гонсалу Рамуш оформив хет-трік, а за хвилину до цього  Давід Нерес потужним ударом перевірив міцність поперечини воріт «Мідтьюлланда». На 76-й хвилині арбітр призначив у ворота «Бенфіки» пенальті, який реалізував Сісто. Яремчук вийшов на 79-й хвилині, замінивши героя поєдинку Гонсалу Рамуша, та разом з партнерами по команді відсвяткував цілком заслужену перемогу.

Результати матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів:

• Шериф (Молдова) - Віктория Пльзень (Чехія) 1:2;
  • Лудогорець (Болгарія) - Динамо Загреб (Хорватія) 1:2;
  • Монако (Франція) — ПСВ (Нідерланди) 1:1;
  • Уніон Сен-Жілуаз (Бельгія) — Глазго Рейнджерс (Шотландія) 2:0;
  • Бенфіка (Португалія) — Мідтьюлланд (Данія) 4:1.

Матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів продовжаться 3 серпня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати жеребкування четвертого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій УЄФА.