Ліга конференцій-2023/2024. Динамо поступилося 5 команді Греції. Як це було

Кияни розпочали єврокубковий шлях з поразки

Матч-відповідь кияни зіграють в Бухаресті
Динамо було фаворитом цієї зустрічі

Сьогодні, 10 серпня, Динамо зіграло перший матч в кваліфікації до Ліги конференцій. Команда Мірчі Луческу мінімально програла грецькому Арісу.

Інформатор проведе для вас онлайн-репортаж цієї гри.

В першому таймі жодна з команд не змогла створити серйозні моменти біля воріт суперника. Єдиний по справжньому гострий момент виник після помилки Сироти біля власного штрафного, але той удар прийняв на себе Дубінчак.

В другому таймі ситуація не змінилася - от тільки цього разу Сирота зіграв у власному штрафному рукою. Пенальті реалізував Пальма. Цей гол так і залишився єдиним в матчі - кияни спромоглися лише на удар Ярмоленка.

• Аріс - Динамо - 1:0 (0:0, 1:0)
    Гол: Пальма, 69 (з пенальті).

Другий тайм

90+5 Лунає фінальний свисток.

90+4 Бущан рятує від другого пропущеного голу!

90+1 Жовта картка Феррарі.

90 +5 хвилин додав арбітр до другого тайму.

88 Ярмоленко! Дубінчак прийняв мяч після дальньої передачі з протилежного флангу і подав на кут штрафного. А там Андрій Ярмоленко, котрий зарядив з правої - воротар греків на місці.

86 Втискається Аріс у власний штрафний. Але ударів у Динамо більше не стало.

82 Ну і заміна в Аріса - замість Владіміра Даріди (№16) на поле вийшов Домагой Павічіч (№24).

81 Потрійна заміна в киян. Замість Миколи Шапаренка (№10), Сергія Сидорчука (№5) та Владислава Кабаєва (№22) вийшли Володимир Шепелєв (№8), Володимир Бражко (№6) на Назар Волошин (№91).

78 Фабіано бив після подачі зі штрафного, але удар вийшов неточним.

76 Заміна в складі Аріса - замість Луїса Пальми (№17) на поле вийшов Рональд Матарріта (№13).

75 Нарешті непогана атака Динамо - комбінація за участі трьох гравців вивела на удар четвертого. Але Шапаренко пробив повз ворота.

73 Динамо влаштувало три хвилі атаки на ворота Аріса. Але до удару справа так і не дішла.

69 Гол. Забиває з пенальті Пальма. Бущан вгадав кут і навіть зіграв в мяч, але той все ж опинився у сітці воріт Динамо.

68 Фабіано бив головою після навісу з флангу, а Сирота рукою заблокував удар.

67 Пенальті у ворота Динамо!

65 Бущан! Даріда бив головою після того, як Морон "відклеївся" від Попова на фланзі і навісив в штрафний Динамо. Але Георгій Бущан видав чудовий сейв!

64 Жовту картку отримав Джонатан Менендез.

63 Фестиваль помилок у виконанні обох команд закінчився фолом на Кабаєві в центрі поля.

59 Подвійна заміна у Аріса. Замість Невена Джурасека (№20) та Девіда Моберга-Карлссона (№32) на поле вийшли Лукас Рапп (№10) та Джонатан Менендез (№27).

58 Головний тренер Аріса Терзіс отримав жовту картку.

55 Варто відзначити Кабаєва в попередньому епізоді - він чудово "вибухнув", перехопив м'яч і виходив на простір. Захисник Аріса був змушений фолити.

54 Фабіано отримав жовту картку.

51 А от і підтвердження - жовту картку отримав Монтойя.

51 Контактний футбол пішов від обох команд.

49 Кабаєв жорстко скосив суперника - на щастя для киянина - обійшлося без попередження.

46 Свисток - і гравці розіграли з центру поля.

Перерва

Дуже складний перший тайм для Динамо. Жодного більш-менш небезпечного моменту не змогли створити кияни. Навіть підходів до воріт Аріса було обмаль - статистика нарахувала два удара по воротах (один з них в площину).

Греки теж були не надто небезпечними, але на один гольовий момент їх вистачило - допомогла помилка Сироти. Але спина Дубінчака врятувала Динамо від голу. Але вболівальникам киян варто сподіватися, що в другому таймі Динамо заграє інакше.

Перший тайм

45+4 Кінець першого тайму.

45 Чотири хвилини додано до першої половини.

44 А ось такий банер розтягнули фани Аріса на перших хвилинах матчу. ну, принаймні вистачило розуму його швидко сховати.

Переклад тут зайвий

41 Дніпро-1 програв Славії у першому матчі відбору до Ліги Європи з рахунком 3:0.

40 Буяльський впав у чужому штрафному - пенальті не було, але Віталій довго не міг піднятися. А Жюль отримав жовту картку - радше за розмови.

35 Неймовірно, але факт - Динамо володіє м'ячем 55% часу першого тайму.

33 Матч заспокоївся - в основному намаганнями Динамо, яке стерильно контролює (але контролює!) м'яч.

25 А поки перервемося - Дніпро-1 пропустив втретє. Наразі там 82-а хвилина матчу.

24 І знову невпевнена гра у власному штрафному! Сирота махнув повз м'яч, той опинився у Карлссона. Але удар нападника спиною прийняв Дубінчак.

23 Попов непогано зарядив у штрафний Аріса, але Кабаєву не вистачило сантиметрів, щоб принаймні торкнутися м'яча.

20 Зараз відбулося щось дивне - Попов запалив свічку у власній воротарській і просто вимкнувся з епізоду. На щастя, в підсумку Бущан і Денис погасили пожежу, але було небезпечно.

19 Динамо лічені рази доходило до чужого штрафного - важко поки українцям дається організація гри.

16 При загалом рівній грі в Динамо вже дві жовті картки - цього разу дісталося Шапаренку.

7 Матч не обов'язково дивитися, щоб розуміти, чи володіє Динамо м'ячем - фанати Аріса чітко сигналізують про це протяжним і гучним свистом.

4 Монтойя обікрав Кабаєва біля воріт Динамо і одразу пробив - не точно.

3 Жовту картку отримує Олександр Тимчик.

21:17 Матч розпочався! Онлайн-трансляція гри доступна нижче:

21:05 Погода в Салоніках за 10 хвилин до початку матчу. Можна сказати - ідеальна футбольна.

Гра пройде без опадів

20:55 Стартовий склад Аріса (так, без красивої картинки):

Хуліан - Феррарі, Одубаджо, Фабіано, Монтойя - Даріда, Жан Жюль, Джурасек - Морон, Пальма, Моберг-Карлссон.

20:45 Так кияни тренувалися напередодні:

Динамо напередодні провело тренування
Андрій Ярмоленко поки не відзначався голами в офіційних іграх за Динамо
Тренування проходило під спостереженням Мірчі Луческу
Чи збережуть кияни позитивний настрій під час гри?

20:41 Славія забиває другий гол - чехи чудово розіграли кутовий і Шранц оформив дубль.

20:35 А от і стартовий склад Динамо на цю гру. Ванат почне матч на лаві запасних, а от центр поля класичний і, мабуть, оптимальний - Сидорчук, Шапаренко та Буяльський.

Caption
Caption

20:25 В матчі Славія - Дніпро-1 рахунок вже 1:0. Вже на 5-й хвилині Іван Шранц відкрив рахунок. Зараз в Празі 22-а хвилина.

20:15 До матчу - одна година, а ми нагадаємо, де можна подивитися матч киян онлайн. Також відзначимо, що в цьому онлайні ми будемо висвітлювати і ключові події матчу Дніпра-1 проти Славії.

20:05 Нагадаємо, що сьогодні також грає свій матч Дніпро-1. Дніпряни грають проти празької Славії в рамках відбору до Ліги Європи. Ключові події цієї гри ми також повідомлятимемо тут.

19:55 Нагадаємо, що в разі перемоги над Арісом за сумою двох матчів, кияни зіграють із переможцем пари Бешикташ - Нефтчі. Лише після цього Динамо гарантує собі місце в групі Ліги конференцій.

19:45 Мірча Луческу на пресконференції перед грою "підстелив соломку", розказавши про труднощі з логістикою і проблеми в захисті киян:

"Ми граємо у футбол в умовах війни, і він дуже відрізняється від того, що був за мирного життя. Тут сидить Сергій Сидорчук, і він може підтвердити, що ми провели 13 годин у поїзді до Чернівців, 4 години в автобусі їхали до Сучави, і потім ще 2,5 години летіли до Салонік. Як ви думаєте, в яких кондиціях перебувають футболісти після такої дороги?" - заявив румунський спеціаліст.

19:35 також варто ще раз наголосити - сьогоднішній матч отримав статус "високого" ризику - причиною стало вбивство вболівальника перед грою АЕК - Динамо Загреб в кваліфікації Ліги чемпіонів.

19:25 Поєдинок у Греції обслуговуватиме суддівська бригада на чолі з 36-річним австралійцем Джарредом Джіллеттом.

19:15 Мірча Луческу взяв із собою у Салоніки 28 футболістів:

• Воротарі: Бущан, Нещерет, Моргун;
  • Захисники: Вівчаренко, Попов, Малиш, Тимчик, Дячук, Сирота, Біловар, Дубінчак;
  • Півзахисники: Сидорчук, Бражко, Ярмоленко, Шепелєв, Перріс, Шапаренко, Лєднєв, Андрієвський, Караваєв, Кабаєв, Буяльський, Діалло, Царенко, Волошин, Рамадані;
  • Нападники: Ванат, Беніто