У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
Кияни подякували турецькому виробнику дронів за підтримку України проти варварів з росіїї
Київське Динамо подякувало турецькій компанії Baykar за допомогу Україні. Причому кияни опублікували цю подяку напередодні гри проти турецького Бешикташу в Лізі конференцій.
Подяка з'явилася в соціальних мережах київського клубу.
"Дякуємо Байрактару за підтримку України", - написали кияни трьома мовами: турецькою, українською та англійською.
Відзначимо, що вже завтра Динамо на стадіоні в Стамбулі зіграє матч-відповідь в плей-оф кваліфікації Ліги конференцій. Команда Мірчі Луческу має перемагати Бешикташ, щоб продовжити виступи в єврокубках.
Безпілотники Bayraktar TB2 Україна закуповувала ще до повномасштабного вторгнення росії. Замовлення продовжилися і після 24 лютого 2022-го року - але невідомо, скільки саме турецьких БПЛА є в складі Сил оборони.
Втім, Baykar допомагав Україні і поза межами укладених контрактів. Зокрема, компанія неодноразово надавала Україні безпілотники безкоштовно. Мова йде як про "народні байрактари", так і про борти, які турки передавали Головному управлінню розвідки Міноборони.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.