Ліга конференцій-2023/24. Динамо забило тричі, але програло Бешикташу 2:3. Як це було

Киянам необхідно пройти Бешикташ, щоб потрапити в груповий турнір

Кияни зустрілися з найсуворішим суперником в цьому сезоні
Динамо залишилося всього два матчі до групи Ліги конференцій

Сьогодні, 24 серпня, Динамо зіграло перший матч раунду плей-оф Ліги конференцій. Суперником Мірчі Луческу та команди став суворий Бешикташ.

Інформатор провів для вас онлайн-репортаж цієї гри.

Перший тайм, попри бадьорий початок від киян, закінчився на мінорній ноті - після гри рукою Попова Абубакар відкрив рахунок з пенальті. Другий тайм кияни також почали активно - і навіть забили, але гол Караваєва скасували через офсайд раніше під час атаки.

Втім, на 60-й хвилині Шапаренко все ж зрівняв рахунок в матчі після диво-удару. після цього команди впродовж 3 хвилин обмінялися голами головами - забивали Коллі та Волошин. На жаль, втретє відігратися у Динамо вже не вистачило часу, коли вже в самому кінці матчу гол забив Зайнутдінов. 2:3 - і це дуже неприємна поразка для киян, які в другому таймі виглядали дуже бадьоро.

Другий тайм

90+8 Лунає фінальний свисток - Динамо програє в першій грі.

90+7 Динамо в останні хвилини намагається принаймні зрівняти рахунок - але ні, не щастить. Бешикташ майже всім складом біля своїх воріт.

90+4 Гол. Забиває Бешикташ. Зайнутдінов після рикошету опинився з м'ячем у штрафному Динамо і прошив Бущана.

90+4 Бешикташ в компенсований час виглядає гостріше, але до ударів справа не доходить.

90+2 Караваєв тягнув мяч до чужих воріт, але пас в центр зробив під перехоплення.

90 Суддя додав 7 хвилин до другого тайму.

89 Заміна у Динамо - замість Буяльського (№29) вийшов Царенко (№37).

88 Заміна у Бешикташа - замість Абубакара (№10) на поле вийшов Тосун (№9).

87 І знову б'є по воротах Буяльський - але на місці Гюнок.

86 Заміна у Бешикташу - замість Уджану (№8) на поле вийшов Окслейд-Чемберлен (№15).

84 Буяльський завершував атаку Динамо ударом, але не влучив в отвір воріт - а воротар турків вже був відіграний.

81 Шапаренко зі штрафного перекинув стінку, але не розрахував удар, і заодно перекинув і ворота Бешикташу.

79 Розьє отримав жовту картку.

79 А в наступній атаці Діалло заробляє небезпечний штрафний біля воріт Бешикташа.

78 Бущан! Зараз Георгій дуже круто зіграв проти Жедсона, врятувавши від вихода сам на сам.

77 Тимчик в цьому матчі виглядає дуже цілісно.

Олександр Тимчик кілька разів вмикав фірмову швидкість

76 Заміна в складі Динамо - замість Волошина (№91) на поле вийшов Діалло (№20).

75 Тимчик б'є в ближній кут - але неточно.

72 Непогана атака від Динамо, але пас на Буяльського виявився надто сильним.

66 Буяльський в штрафному майданчику Бешикташу приймає м'яч, прибирає на паузі суперника і навішує в карний - а там Волошин головою зрівнює рахунок!

65 ГООООЛ!!! Динамо забиває!

64 Подвійна заміна у Бешикташу. Замість Мулека (№40) та Булута (№4) на поле вийшли Рашица (№11) та Мераш (№77).

63 Гол. Забиває Бешикташ. Коллі головою відгукнувся на подачу з кутового. Захисники Динамо не змогли нав'язати боротьбу в цьому епізоді.

61 Караваєв та Буяльський на фланзі розібралися з турками (був навіть пас п'ятою від Олександра). І саме Караваєв покотив м'яч на лінію штрафного. А вже там Шапаренко класно поклав у "дев'ятку".

60 Красень-гол від Шапаренка!!!

58 Караваєв на газоні. В атаці Динамо він отримав по ногах. Але це не фол, вважає арбітр.

57 Бешикташ від власних воріт до воріт Бущана з боротьбою вигризав м'яч, але зрештою Мулека пробив. Втім, неточно.

55 Шапаренко п'ятою відправив в прорив Дубінчака, але той пішов на двох суперників і забуксував. Але кутовий заробив.

50 Судді скасували цей гол - знайшли офсайд, який стався раніше в епізоді.

48 Дубінчак навісив в штрафний з лівого флангу, м'яч перелетів всіх взагалі, але дістався до Караваєва, і Олександр чітко пробив повз воротаря, зрівнявши рахунок.

47 ГОООЛ! Караваєв забиває!

46 В перерві у Бешикташа відбулася заміна - замість Масуаку (№26) на поле вийшов Зайнутдінов (№22).

46 Стартував другий тайм!

Перерва

Які різні емоції від гри Динамо на початку та в кінці тайму. Якщо в перші 10 хвилин кияни взагалі не давали нічого створити туркам, то в останні 10 хвилин потрапили і гол Абубакара, і дуже неприємні 3 хвилини нескінченної атаки Бешикташа. За такої гри лише один пропущений - це хороші новини.

Перший тайм

45+4 Лунає свисток про закінчення першого тайму.

45+4 Динамо провело атаку на останніх хвилинах. До удару справа не дійшла, але захист турків напружили.

45+1 Фернандеш та Уджан показали неабияку техніку. Але удар останнього, на щастя, виявився неточним навіть за регбійними поняттями.

45 Суддя додав 4 хвилини до першого тайму.

43 Бешикташ ввімкнувся. Динамо останні три хвилини майже не відходили від власних воріт, відбиваючись від атак турків.

40 Гол. Абубакар забиває. Зіграв нападник Бешикташа на паузі - і розвів Бущана та м'яч по кутах.

39 Хвилину судді на VAR розбиралися - і підтвердили 11-метровий.

38 Пенальті в ворота Динамо. Попову м'яч влучив в руку в штрафному.

37 Абубакар ледве не забив після раптового навісу в карний майданчик Динамо. Але Попов зняв м'яч, який пішов на кутовий.

34 Ванат пробив з-за меж штрафного - мяч стелився по газону, тож став легкою здобиччю для кіпера Бешикташу.

32 Не можна сказати. що гра заспокоїлася, проте жодна з команд вже довгий час не може навіть дійти до штрафного майданчика суперника.

25 Якщо на початку матчу Динамо контролювало гру, то зараз вона в кращому випадку рівна. Змогли турки підтягнутися і все частіше атакують ворота Бущана.

20 Сидорчук чомусь вирішив піти в обіграш в центрі поля, але обрізався. Турки розігнали контратаку, але удар Абубакара п'ятою потягнув Бущан.

16 Волошин! Який класний пас він видав Караваєву, але Олександр не зміг нормально обробити м'яч.

13 Шапаренко та Ванат розіграли штрафний, але удар форварда вийшов неточним.

12 Ванат заробив штрафний на дуже перспективному клаптику поля

10 На перших хвилинах Динамо більше контролює м'яч, але от і Бешикташ спробував провести атаку.

6 Попов несподівано опинився на позиції правого вінгера, навісив в штрафний, але Ваната випередили, перевівши м'яч на кутовий.

2 Караваєв прбив навіс з правого флангу - неточно.

20:03 Матч розпочався! Дивитися його онлайн можна нижче:

19:50 Востаннє Динамо та Бешикташ грали у далекому 2016-му році. Тоді кияни не залишили туркам шансів - розгром 6:0 за сумою двох матчів. В складі Динамо з тих матчів ще грають Сидорчук, Буяльський та Ярмоленко, який повернувся в клуб лише влітку.

19:40 І трохи статистики, що лякає - Шенол Гюнеш очолив Бешикташ в жовтні минулого року. З того часу команда програла лише двічі за 32 матчі. Втім, варто відзначити, що ще один раз Бешикташ програв за пенальті в Кубку Туреччини, і ще 5 разів Гюнеш зіграв внічию в чемпіонаті.

19:30 Температура в Бухаресті сьогодні не надто сприяє активності на вулиці. Зате є хмари, які мають допомогти футболістам.

Caption
Caption

19:20 А от у старті жоден з новачків Бешикташа на поле не вийде, як бачимо.

Caption
Caption

19:10 Стартовий склад Динамо на цю гру. Ярмоленка і справді немає ані в старті, ані на лаві запасних. Шкода.

Замість Андрія, схоже, буде грати Олександр Караваєв

19:00 Микола Шапаренко запевнив перед грою, що кияни вже звикли до постійних переїздів, тому проблем через це не буде:

"Ми звикли до цих переїздів. Ментально ми готові. Завтра будемо викладатися на сто відсотків".

18:50 А от у Динамо перед матчем втрата - з'явилася інформація, що Андрій Ярмоленко через проблеми зі здоров'ям сьогодні не зіграє.

18:40 Поки немає стартових складів на гру, нагадаємо, що в заявку турків на матч потрапили чотири новачки команди - Анте Ребич, Мілот Рашица, Алекс Окслейд-Чемберлен та Бахтіяр Зайнутдінов. Останній прийшов до Бешикташа з московського ЦСКА.

18:30 Динамо, попри номінальний статус господарів, буде грати сьогодні в резервному, жовтому, комплекті форми:

Кияни сьогодні гратимуть в незвичних кольорах

18:20 Тренери перед цим матчем роздавали один одному компліменти. А Луческу ще й згадав, як сам тренував Бешикташ.

18:10 Букмекерам важко виділити явного фаворита цієї гри. Але все ж мініперевагу надали саме турецькому клубу: