Ліга чемпіонів. Клуб Кочергіна зіграє з чемпіоном Данії та всі пари раунду плей-оф

До групового етапу залишився лише один крок

Кочергін
Владислав Кочергін з Ракувом дістався раунду плей-оф

У вівторок, 15 серпня, відбулись матчі у відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. За їхніми результатами визначились пари раунду плей-оф. Польський Ракув, в якому виступає український легіонер Владислав Кочергін, за вихід у груповий раунд битиметься з Копенгагеном.

Ракув виграв і другий матч у протистоянні з кіпрським клубом Аріс. Після перемоги у домашньому матчі з рахунком 2:1, чемпіон Польщі здолав суперника і на виїзді. Єдиний м’яч на 49-й хвилині забив Тудор. Владислав Кочергін розпочав гру у стартовому складі та відіграв 86 хвилин.

Пройшов далі і кривдник СК-Дніпро-1 грецький Панатінаїкос. Тиждень тому греки виграли домашній матч у Марселя з рахунком 1:0. У матчі-відповіді Марсель після першого тайму вигравав 2:0. Панатінаїкос зміг зрівняти рахунок за сумою двох матчів на 9-й компенсованій хвилині, реалізувавши одинадцятиметровий. Додатковий час голів не приніс, а у серії пенальті влучнішими були футболісти грецького клубу.

Всі пари раунду плей-оф

Невідомим лишається лише один учасник. Через масові заворушення та загибель вболівальника матч АЕК Афіни (Греція) - Динамо Загреб (Хорватія) перенесли на 19 серпня. Вдома ж хорватська команда поступилась з рахунком 1:2, пропустивши вирішальний м’яч на 90-й хвилині.

• Маккабі Хайфа (Ізраїль) – Янг Бойз (Швейцарія);
  • Антверпен (Бельгія) – АЕК Афіни (Греція) / Динамо Загреб (Хорватія);
  • Ракув (Польща) – Копенгаген (Данія);
  • Мольде (Норвегія) – Галатасарай (Туреччина);
  • Рейнджерс (Шотландія) – ПСВ Ейндховен (Нідерланди);
  • Брага (Португалія) – Панатінаїкос (Греція).

Перші матчі раунду плей-оф відбудуться 22/23 серпня. Матчі у відповідь – 29/30 серпня.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг першого півфіналу жіночого ЧС-2023. Також ми повідомляли, що Неймар гратиме у чемпіонаті Саудівської Аравії.