Ліга чемпіонів. Клуб Кочергіна програв через автогол, а ПСВ дивом рятується в Глазго. Перші результати раунду плей-оф

Українець не зміг допомогти команді уникнути поразки

Владислав Кочергін
Кочергін відіграв проти Копенгагена 80 хвилин

У вівторок, 22 серпня, відбулись три матчі раунду плей-оф Ліги чемпіонів. Чемпіон Польщі Ракув, за який виступає українець Владислав Кочергін, на своєму полі мінімально поступився чемпіону Данії. Глазго Рейнджерс та ПСВ розписали результативну нічию, а Антверпен обіграв АЕК.

Антверпен відкрив рахунок у матчі з АЕКом на 16-й хвилині. Влучним ударом відзначився Вінсент Янссен. На 51-й хвилині бельгійський клуб залишився у меншості. Втім АЕК чисельну перевагу так і не використав. У складі грецького клубу весь матч відіграв колишній гравець київського Динамо Домагой Віда.

Польский Ракув приймав Копенгаген. На 9-й хвилині гравець Ракува Раковіцан відправив м’яч у власні ворота. Цей гол став єдиним у матчі. Кочергін вийшов у стартовому складі чемпіона Польщі і відіграв 80 хвилин.

Найрезультативніший матч вівторка відбувся у Глазго. Рейнджерс двічі вів у рахунку, але ПСВ зміг відігратись.

Результати матчів

• Антверпен – АЕК Афіни – 1:0;
    Гол: Вінсент Янссен, 16.
  • Ракув – Копенгаген – 0:1;
    Гол: Раковіцан 9 (автогол).
  • Рейнджерс – ПСВ – 2:2;
    Голи: Сіма 45, Матондо 78 - Сангаре 61, де Йонг 80.

Ще три поєдинки раунду плей-оф пройдуть сьогодні, 23 серпня. Матчі у відповідь відбудуться 29/30 серпня.

Коли зіграють українські клуби

В раунді плей-оф Ліги Європи Україну представляє Зоря. 24 серпня луганчани у Празі зіграють зі Славією. Початок матчу о 20-00.

У Лізі конференцій боротьбу за вихід в груповий етап турніру ведуть два українські клуби. Сьогодні СК Дніпро-1 на виїзді зіграє зі словацьким клубом Спартак Трнава. Зустріч розпочнеться о 19-30.

Інформатор проведе онлайн-трансляцію поєдинку.

Київське Динамо у четвер, 24 серпня, у Бухаресті прийматиме турецький Бешикташ. Поєдинок розпочнеться о 20-00.

Раніше Інформатор розповідав, що UEFA представив нові м’ячі для Ліги чемпіонів.

Також ми повідомляли, як пройшли матчі 1-го туру Серії А.