Ліга чемпіонів. Фінал. Манчестер Сіті вже втратив де Брейне. Рахунок першого тайму 0 - 0

Обидві команди вже подарували уболівальникам усього світу яскраве шоу.

Ліга чемпіонів. Мансіті - Інтер момент першого тайму
Перший тайм був багатий на драматичні моменти. Кевін де Брейне йде з поля. Фото: Mike Egerton - PA Images / Gettyimages

У Стамбулі на Олімпійському стадіоні Ататюрка (вміщує майже 75 000 глядачів) щойно завершився перший тайм фіналу Ліги чемпіонів-2022/2023. Сайт Інформатор веде онлайн-репортаж та окремо розповідає про перебіг подій перших 45 хвилин матчу, який закінчився з рахунком 0 : 0.

"Містяни" з перших хвилин ввімкнули супервисокий пресінг, але Інтер витримав його і створив на 10 хвилині доволі гострий момент. На 26 хвиліні Барелла не влучив у порожні ворота. Кіпер містян Едерсон, вийшов з воріт та віддав захисникам неточний пас, і хавбек Інтера перехопив м'яч та спробував першим торканням переправити його у рамку. А вже за хвилину небезпечно бив Голанд, але його удар нейтралізував кіпер італійців Онана.

Онана відбиває перший влучний удар Голанна. Фото УЄФА
 Онана відбиває перший влучний удар Голанда. Фото УЄФА

А на 37 хвилині Манчестер Сіті втратив Кевіна де Брейне. Дуже важливий гравець Гвардіоли отримав травму і на поле замість нього вийшов Фоден. Це стало важким ударом по "містянах".

Гостриий момент біля ворот Інтера на 10 хв. Фото: УЄФА
Гостриий момент біля ворот Інтера на 10 хв. Фото УЄФА

Команди вийшли на поле у таких складах.

Манчестер Сіті (вони формальні господарі поля): 31. Едерсон, 3. Діаш Р., 5. Стоунз, 6. Аке, 25. Аканджі, 10. Гриліш, 16. Родрі, 17. де Брюйне, 20. Сілва Би., 8. Гюндоган, 9. Голанд Е.
Запасні: 18. Ортега Ш., 33. Карсон, 2. Вокер, 14. Лапорт, 82. Льюїс Р., 32. Пероне, 4. Філіпс К., 21. Гомес С., 47. Фоден, 80. Палмер Ко., 19. Альварес Хул., 26. Марез.

Інтер: 24. Онана А., 2. Дюмфріс, 15. Ачербі, 36. Дарміан, 95. Бастоні, 32. Дімарко, 20. Чалханоглу, 77. Брозович, 23. Барелла, 9. Джеко, 10. Мартінес Л.
Запасні: 1. Хандановіч С., 21. Кордац, 6. де Врей, 12. Белланова, 33. Д`Амброзіо, 37. Шкрініар, 8. Гозенс, 22. Мхітарян, 5. Гальярдіні, 14. Аслані К., 11 .Кореа Х., 90. Лукаку Р.

Італійська преса з гордістю повідомила, що на знаменитому "Сан-Сіро" у Мілані для перегляду фіналу збереться 45 000 уболівальників Інтера.

Нагадаємо, що Хосеп Гвардіола може виграти свою третю ЛЧ, де він у 2000 та 2011-му приводив до побед Барселону. Після цього іспанець тренував Баварію, з якою не зміг виграти Кубок, та Ман Сіті.

Як світові ЗМІ висвітлюють фінал Ліги чемпіонів

1. На матч акредитовано 1 200 правовласників на трансляцію поєдинку.
  2. На Олімпійському стадіоні - 132 коментаторські позиції.
  3. Гра транслюється 42 телекамери прямого мовлення.
  4. Для встановлення телевізійного комунікаційного обладнання проклали 85 км оптоволоконного кабелю.
  5. Для мовників облаштовано загалом 20 презентаційних студій.

Нагадаємо, що Інформатор розповідав, як коуч Інтеру Сімоне Індзагі обіцяв битися сьогодні за перемогу зубами та пазурами. Також мі повідомили, який прогноз на матч дали зірки світового футболу.