Ліга чемпіонів: «Челсі» взяв реванш у «Боруссії»

Михайло Мудрик весь матч просидів у запасі

Матч «Челсі» - «Боруссія» (Фото: УЄФА)

У Лізі чемпіонів розпочались матчі-відповіді стадії 1/8 фіналу. «Челсі» у домашньому поєдинку намагався відіграти дефіцит в один м’яч. Господарі впорались з завданням без допомоги Михайла Мудрика.

У вівторок, 7 березня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2022/23. У Лондоні зустрілись «Челсі» та «Боруссія».

Челсі: Аррісабалага, В. Фофана, Кулібалі, Кукурелья, Р. Джеймс, Ковачич, Фернандес, Чілвелл, Стерлінг, Гаверц, Феліш.
Запасні: Беттінеллі, Бергстрем, Пулішич, Лофтус-Чік, Чалоба, Мудрик, Закарія, Зієш, Галлагер, Чуквуемека, Холл.

Боруссія Дортмунд: Меєр, Вольф, Зюле, Шлоттербек, Геррейру, Джан, Езкан, Брандт, Беллінгем, Ройс, Алле.
Запасні: Кобель, Унбегаун, Рейна, Дауд, Гуммельс, Модест, Мален, Меньє, Пасслак, Адеємі, Біно-Гіттенс, С. Кулібалі.

Перебіг матчу

Поєдинок розпочався із запізненням у десять хвилин. Справа в тому, що фанати «Челсі» затримали автобус з гравцями «Боруссії». Вже на 4-й хвилині гості зазнали суттєвої втрати. Брандт отримав пошкодження і не зміг продовжити гру. На заміну півзахиснику вийшов Рейна. Тим часом «Челсі» провів кілька атак. Феліш з гострого кута пробив в голкіпера, а через дві хвилини Гаверц влучив у сітку з зовнішнього боку воріт «Боруссії». У відповідь Ройс небезпечно пробив зі штрафного. Аррісабалага у стрибку перевів м’яч на кутовий. На 28-й хвилині Гаверц потужним ударом з лінії штрафного майданчика струсонув праву стійку воріт «Боруссії». «Челсі» відкрив рахунок на 44-й хвилині. Після навісу Чілвелла з флангу Стерлінг, хоч і не з першої спроби, переправив м’яч у сітку.

Після перегляду повтору, арбітр на 49-й хвилині призначив пенальті у ворота «Боруссії». Гаверц пробив у правий кут, але влучив у штангу. Втім двоє гравців «Боруссії» вбігли у штрафний майданчик до удару, тож пенальті прийшлось перебити. На цей раз Гаверц не схибив. Гості намагались швидко забити у відповідь. Проте справжній гострий момент створили лише на 64-й хвилині. Вольф намагався проштовхнути м’яч під голкіпером, але Аррісабалага планам суперника завадив. Господарі намагалися збити темп.  Так Аррісабалага отримав жовту картку за затягування часу. Врешті «Челсі» вдалося втримати потрібний рахунок і вийти у чвертьфінал Ліги чемпіонів.

• Челсі — Боруссія Дортмунд 2:0 (Стерлінг, 44, Гаверц, 53 (з пенальті)), перший матч – 0:1.

Розклад матчів Ліги чемпіонів

Матч у відповідь 1/8 фіналу продовжаться 8, 14 та 15 березня. Чвертьфінальні поєдинки пройдуть у квітні.

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
• 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
• Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів шістнадцятого туру Української Прем’єр-ліги. Також ми повідомляли про результати змагань на сьомому етапі Кубку світу з біатлону.