Ліга чемпіонів: «Бенфіка» розібралась з «Брюгге» і стала першим чвертьфіналістом

Яремчук вийшов у стартовому складі бельгійського клубу

«Бенфіка» - «Брюгге» (Фото: УЄФА)

У розіграші Ліги чемпіонів проходять матчі у відповідь 1/8 фіналу. «Бенфіка» після гостьової перемоги приймала «Брюгге». Нападник «Брюгге» Роман Яремчук зіграв проти своєї колишньої команди.

У вівторок, 7 березня, у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів зустрілись «Бенфіка» та «Брюгге». Перед бельгійцями стояла складна задача, адже перший матч вони програли з рахунком 0:2.

Бенфіка: Влаходімос, Ба, Антоніо Сілва, Отаменді, Грімальдо, Флорентіну, Шикінью, Аурснес, Маріу, Рафа Сілва, Рамуш.

Брюгге: Міньйоле, Мата, Мехеле, Сілла, Б'юкенен, Нільсен, Ванакен, Сова, Маєр, Ланг, Яремчук.

Перебіг поєдинку

«Бенфіка» забила вже на другій хвилині. Але після перегляду повтору арбітри скасували взяття воріт. зафіксувавши офсайд. Роман Яремчук отримав шанс проявити себе у поєдинку проти колишньої команди. Нападник діяв агресивно і на 18-й хвилині отримав попередження за грубу гру проти Шикінью. На 20-й хвилині з центру штрафного майданчика Маріу замикав простріл Грімальдо. М’яч прямував у ворота, але Маєр встиг підстрахувати голкіпера і врятував команду. «Бенфіка» володіла перевагою і на 38-й хвилині втілила її у гол. Рафа Сілва отримав передачу від Рамуша та влучно пробив у лівий кут. На другій компенсованій хвилині «Бенфіка» закріпила успіх. Рамуш технічно розібрався з захисниками і відправив м’яч у лівий кут.

На досягнутому «Бенфіка» не зупинилась. На 57-й хвилині Рамуш з передачі Грімальдо зробив рахунок 3:0. На 62-й хвилині Яремчук поступився місцем на полі Хутглі. Господарі продовжили громити суперника. На 70-й хвилині арбітр призначив у ворота «Брюгге» одинадцятиметровий. Пенальті ударом у правий кут реалізував Маріу. На 77-й хвилині Нерес відправив у ворота «Брюгге» п’ятий м’яч. Гості спромоглися на гол престижу. На 87-й хвилині Маєр ударом у правий верхній кут встановив остаточний рахунок у матчі.

• Бенфіка — Брюгге 5:1 (Рафа Сілва, 38, Рамуш, 45+2, 57, Маріу, 71 (з пенальті), Нерес, 77 – Маєр, 87), перший матч - 2:0.

Розклад матчів Ліги чемпіонів

Матч у відповідь 1/8 фіналу продовжаться 8, 14 та 15 березня. Чвертьфінальні поєдинки пройдуть у квітні.

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
• 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
• Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів шістнадцятого туру Української Прем’єр-ліги. Також ми повідомляли про результати змагань на сьомому етапі Кубку світу з біатлону.