Головна
Світ
16:54, 11 Серпня
Информатор UA

Интро

Одна з лідерів білоруської опозиції Світлана Тихановська стала лауреаткою премії миру імені Лотара Крайссіга (Lothar Kreyssig). Оргкомітет в Магдебурзі особливо виділив її відвагу і безкомпромісність. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Deutsche Welle . Творці премії підкреслили відвагу і безкомпромісність білоруської опозиціонерки, а також внесок Тихановської для захисту демократії і прав людини в Білорусі. Церемонія нагородження відбудеться в листопаді. Зазначимо, Лотар Крайссіг був відомим німецьким правозахисником і церковним діячем. Названу на його честь нагороду присуджують людям або організаціям, які зробили істотний внесок у справу миру і примирення, випливає з опису премії. Розмір премії становить 3 тис. євро. Нагадаємо, лідерка білоруської опозиції Тихановська звернулася до українців. Крім того, екс-кандидата в президенти Білорусі і опозиціонера Віктора Бабарико засудили до 14 років в'язниці . Також Інформатор писав, що білоруські опозиціонерки Тихановська, Колесникова і Цепкало отримали премію Сахарова. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Лідерка білоруської опозиції Тихановська стала лауреатом премії миру імені Лотара Крайссіга

Читать на русском
Лідерка білоруської опозиції Тихановська стала лауреатом премії миру імені Лотара Крайссіга

Церемонія вручення відбувається раз на два роки

Одна з лідерів білоруської опозиції Світлана Тихановська стала лауреаткою премії миру імені Лотара Крайссіга (Lothar Kreyssig). Оргкомітет в Магдебурзі особливо виділив її відвагу і безкомпромісність.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Deutsche Welle .

Творці премії підкреслили відвагу і безкомпромісність білоруської опозиціонерки, а також внесок Тихановської для захисту демократії і прав людини в Білорусі. Церемонія нагородження відбудеться в листопаді.

Зазначимо, Лотар Крайссіг був відомим німецьким правозахисником і церковним діячем. Названу на його честь нагороду присуджують людям або організаціям, які зробили істотний внесок у справу миру і примирення, випливає з опису премії. Розмір премії становить 3 тис. євро. 

Нагадаємо, лідерка білоруської опозиції Тихановська  звернулася до українців. Крім того, екс-кандидата в президенти Білорусі і опозиціонера Віктора Бабарико засудили до 14 років в'язниці .

Також Інформатор писав, що білоруські опозиціонерки Тихановська, Колесникова і Цепкало отримали премію Сахарова.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.