Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Будні вільного художника
Соліст гурту U2 Боно намалював обкладинку для червневого номера американського журналу The Atlantic, на якій зображено українського президента Володимира Зеленського. Обкладинка виконана у жовто-блакитних кольорах. На ній написано «Вибір між свободою та страхом».
У журналі розміщено статтю «Контрнаступ», в якій сказано, що від успіху українських військових на полі бою залежить «майбутнє демократичного світу».
Штатний автор журналу Енн Епплбаум та головний редактор Джеффрі Голдберг пишуть, що зараз настав момент для Сполучених Штатів та західного світу допомогти Україні розпочати контрнаступ, повернути Крим та виграти війну.
«Унікально те, що Сполучені Штати можуть визначити, як і як швидко війна на виснаження перетвориться на щось інше, – пишуть Епплбаум та Голдберг. – Протягом наступних кількох місяців, доки українці роблять усе можливе для перемоги у війні, демократичний світ має вирішити, чи допомагати їм у цьому. Суверенітет, безпека та справедливість – хіба американці не хочуть, щоб війна закінчилася так само?».
У замітці редактора Голдберг пише, що, дізнавшись, що Боно має хобі переробляти та переосмислювати обкладинки The Atlantic, він запропонував співаку і письменнику створити оригінал.
«Зеленський, людина, якою ми обоє захоплюємося, була природним об'єктом для його першої спроби. Боно стурбований питаннями свободи та гідності, і, працюючи з Олівером Мандеєм, нашим заступником креативного директора, він зробив приголомшливу обкладинку, яка відображає рішучість президента України під час війни».
У травні 2022 року Боно приїжджав до Києва, виступив у метро, а потім відвідав Київську область. Співак побував в Ірпені та Бучі та на власні очі побачив наслідки вторгнення російських військ у мирні українські міста.
Раніше Інформатор повідомляв, що гурт «Антитіла» виступив на одній сцені з U2.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.