Латвія планує продовжити підтримку біженців з України до кінця року

Читать на русском

Українці мають право на забезпечення житлом і харчуванням

Читать на русском
Латвія планує продовжити підтримку біженців з України до кінця року

Українці мають право на забезпечення житлом і харчуванням

Латвія планує продовжити підтримку біженців з України до кінця року. Мова йде про надання житла та харчування.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт уряду Латвії. 

"Термін первинної підтримки частини українського цивільного населення, яке знаходиться в Латвії, закінчується вже в червні, і необхідно забезпечити стабільні умови для надання подальшої допомоги цим особам і органам місцевого самоврядування, що надають житло", - йдеться в повідомленні.

Українці мають право на забезпечення житлом на строк до 120 днів, але не довше, ніж до 31 грудня. Крім того, фізичні та юридичні особи зможуть отримувати компенсацію (максимум до 300 євро на місяць за житло) за розселення біженців терміном до 120 днів, але не довше, ніж до 31 грудня. Біженців також будуть забезпечувати харчуванням.

Передбачається, що на це знадобиться 7,87 млн євро з державного бюджету цього року. Зміни до Закону про підтримку цивільного населення України ще має затвердити Сейм. Вони набудуть чинності наступного дня після його опублікування.

Нагадаємо, в Україні родичі військовополонених можуть отримувати виплати. Крім того, переселенці зможуть отримувати виплати прямо на вокзалах.

Також Інформатор писав, які виплати отримають українські біженці у Канаді.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.