Головна
Україна
Політика
21:33, 24 Січня
Информатор UA

Интро

Сьогодні, 24 січня, призначили нового заступника керівника Офісу президента. Цю посаду очолив колишній глава Київської ОВА Олексій Кулеба.  Указ №42/2023 з’явився на сайті президента України.  "Призначити Кулебу Олексія Володимировича заступником керівника Офісу президента України", - йдеться у документі. Що відомо про Олексія Кулебу Він народився в Києві, закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю "Міжнародна економіка", має ступінь магістра міжнародної економіки. До листопада 2008 року навчався у аспірантурі Національної академії державного управління. З січня до червня 2005 року працював менеджером КП "Київ-медіа" Київської обласної ради, був помічником народного депутата. З грудня 2010 року до грудня 2011 року викладав у "Міжрегіональній Академії управління персоналом". Займався бізнесом, з травня 2014 року до жовтня 2015 року був помічником депутата Київради. З жовтня 2016 року до серпня 2017 року Олексій Кулеба був радником гендиректора київського КП "Плесо". У листопаді 2019 став директором департаменту благоустрою КМДА, з 2021 був заступником голови КМДА Віталія Кличка. Київську область очолив у лютому 2022 року, але у середині березня на цю посаду поставили генерала Олександра Павлюка. У травні 2022 року Кулеба знову став головою Київської ОВД. Раніше Інформатор повідомляв, що Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Кирила Тимошенка. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Кулебу призначили заступником керівника Офісу президента

Читать на русском

Указ про це з’явився на сайті президента України

Читать на русском
Кулебу призначили заступником керівника Офісу президента
Олексій Кулеба

Указ про це з’явився на сайті президента України

Сьогодні, 24 січня, призначили нового заступника керівника Офісу президента. Цю посаду очолив колишній глава Київської ОВА Олексій Кулеба. 

Указ №42/2023 з’явився на сайті президента України. 

"Призначити Кулебу Олексія Володимировича заступником керівника Офісу президента України", - йдеться у документі.

Що відомо про Олексія Кулебу

Він народився в Києві, закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю "Міжнародна економіка", має ступінь магістра міжнародної економіки. До листопада 2008 року навчався у аспірантурі Національної академії державного управління.

З січня до червня 2005 року працював менеджером КП "Київ-медіа" Київської обласної ради, був помічником народного депутата. З грудня 2010 року до грудня 2011 року викладав у "Міжрегіональній Академії управління персоналом". Займався бізнесом, з травня 2014 року до жовтня 2015 року був помічником депутата Київради.

З жовтня 2016 року до серпня 2017 року Олексій Кулеба був радником гендиректора київського КП "Плесо". У листопаді 2019 став директором департаменту благоустрою КМДА, з 2021 був заступником голови КМДА Віталія Кличка.

Київську область очолив у лютому 2022 року, але у середині березня на цю посаду поставили генерала Олександра Павлюка. У травні 2022 року Кулеба знову став головою Київської ОВД.

Раніше Інформатор повідомляв, що Володимир Зеленський підписав указ про звільнення Кирила Тимошенка.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.