Кубок Європи ФІБА - в поєдинку двох українських команд сильнішим виявився «Прометей»

Стартував груповий етап Кубку Європи.

Команди Суперліги розпочали похід за Кубком Європи. Слідом за перемогою в очному протистоянні в Україні, «Прометей» переміг і на європейській арені.

Про перебіг подій в матчі розіграшу Кубка Європи повідомляє Інформатор,з посиланням на ФБУ .

У вівторок, 26 січня, українські баскетбольні клуби стартували в Кубку Європи ФІБА сезону 2020-21. У групі В, матчі якої проходять в болгарському місті Самоков, волею жереба грають два українські клуби. Також в групі В виступають «Рилски Спортист» з Болгарії та австрійський «Капфенберг». В 1/8 фіналу вийдуть по дві кращі команди з кожної групи.

У стартовому матчі зустрілися «Київ-Баскет» і «Прометей». Команди в цьому сезоні вже зустрічалися між собою в матчах Суперліги і обмінялися виїзними перемогами. Так що матч українських команд на європейській арені обіцяв стати захоплюючим і безкомпромісним.

Рахунок в поєдинку точним триочковим кидком відкрив «Прометей», а потім Майк Майєрс збільшив перевагу номінальних гостей до п'яти очок. «Київ-Баскет» ж перші очки заробив на кінець четвертої хвилини гри за рахунку 0: 8. Однак уже незабаром Близнюк зрівняв рахунок. «Прометею» вдався ще один невеликий ривок, що дозволило команді з Кам'янського виграти першу чверть 16:12.

Лукашов дальнім кидком збільшив перевагу «Прометея» до 6 очок. На третій хвилині другої чверті Мессі скоротив відставання киян до одного бала. В середині чверті активні дії Еванса дозволили «Прометею» знову трохи наростити перевагу. Суперники продовжили щільно грати в обороні, і набрані очки командам давалися важко. До перерви «Прометей» збільшив різницю в рахунку, але Мішула на останніх секундах три очки відіграв. Завершилася перша половина зустрічі з рахунком 35:29 на користь «Прометея».

Після відновлення гри Липовий довів перевагу «Прометея» до семи очок. В середині третьої чверті рахунок став 41:36 на користь клубу з Кам'янського. Липовий знову забив триочковий, а «Київ-Баскет» відповів данком Близнюка. Кияни ніяк не могли наздогнати суперника, і перед заключною десятихвилинкою поступалися 44:52.

На початку четвертої чверті характер гри не змінився. «Київ-Баскет» постійно знаходився в ролі наздоганяючого, то відпускаючи суперника на 10 очок, то скорочуючи різницю до чотирьох. За три хвилини сорок секунд до кінця основного часу, після кидка Павлова, розрив між суперниками скоротився до одного очка. Але вже через хвилину «Прометей» вів +6, а за 56 секунд до фінальної сирени і зовсім +9. Кияни трохи скоротили різницю, але все одно програли перший матч групового етапу. Здобувши перемогу, «Прометей» зробив заявку на вихід з групи.

• «Київ-Баскет» - «Прометей» 66:72 (12:16 17:19, 15:17, 22:20).

Наступні матчі в групі В представники України проведуть 28 січня. А сьогодні, 26 січня в боротьбу за трофей вступить і чемпіон України. Дніпровський «Дніпро» зіграє зі швейцарським клубом «Фрібург» Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про результати контрольних матчів «Динамо» і «Шахтаря»,про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки Української хокейної ліги .