“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Україна зможе просуватися на шляху деокупації Криму
Україна створює Кримську платформу, щоб винести дискусію про деокупацію Криму на рівень міжнародного рівня. Роботу проводитимуть у п'яти ключових напрямах.
Про це заявила перший заступник глави МЗС України Еміне Джапарова, передає Інформатор .
"Важливо розуміти, що звільнення Криму від російської окупації - це один з ключових моментів для відновлення стабільності світового порядку і захисту спільних цінностей", - заявила Джапарова.
Кримська платформа буде зосереджена на п'яти основних напрямках роботи: політика невизнання спроби окупації Криму Росією; розширення та посилення міжнародних санкцій проти Росії; міжнародна безпека; права людини; вплив окупації на економіку та екологію.
Для довідки: «Кримська платформа» - новий консультативний і координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію, протидії зростаючим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини і захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети - деокупації Криму та повернення його Україні
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський запросив главу Єврокомісії на «Кримський саміт-2021».Крім того, Словаччина візьме участь у «Кримському саміті-2021».