Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Спроби Росії узаконити його не визнаються і не будуть визнані, йдеться в заяві
Країни "Великої сімки" підтримали зусилля України зі створення платформи з деокупації Криму.
Про це йдеться у спільній заяві глав зовнішньополітичних відомств Великобританії, Німеччини, Італії, Канади, США, Франції та Японії, опублікованому на сайті МЗС Сполученого Королівства, передає Інформатор .
"Ми безумовно засуджуємо тимчасову окупацію Росією Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Спроби Росії узаконити його не визнаються і не будуть визнані. Ми засуджуємо порушення Росією прав людини на півострові, особливо кримських татар.
Ми закликаємо Росію дотримуватися своїх міжнародних зобов'язань, надати доступ міжнародним спостерігачам і негайно звільнити всіх несправедливо затриманих. Ми в принципі вітаємо ініціативу України зі створення Міжнародної Кримської платформи для консолідації зусиль міжнародної спільноти щодо Криму", - йдеться в заяві.
Кримська платформа - новий консультативний і координаційний формат, ініційований Україною в цілях підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповідей зростаючим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини і захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети - деокупації Криму і повернення його Україні.
Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України відреагувало на заяву російського МЗС про нібито нелегітимність Кримської платформи і марності спроб Києва повернути Крим.Україна вимагає не займатися «політичним булінгом».
Відзначимо, раніше ГБР назвало «Справжні причини і умови» окупації Криму.