Головна
Україна
Політика
17:17, 30 Липня
Информатор UA

Интро

У справі про корупцію в «Укравтодорі» за часів керівництва Славомира Новака (2016-2019 рр.) з'явився шостий підозрюваний. Це бенефіціар компаній, що займаються дорожнім будівництвом в Україні.Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Національного антикорупційного бюро України.«Ще один підозрюваний. Ним став бенефіціар групи компаній, що здійснюють свою діяльність у сфері дорожнього господарства на території України », - йдеться у повідомленні.Його підозрюють у наданні Новаку хабаря та його легалізації на території Польщі.«Таким чином, загальна кількість учасників злочину досягла 6 осіб», - зазначили у відомстві.Нагадаємо, раніше Варшавський суд заарештував Новака. Він вважає своє затримання «політичним актом».Розслідування щодо Новака ведуть у Польщі та Україні, бо він є громадянином обох країн. Йому інкримінують управління організованою злочинною групою. Як зазначав директор НАБУ Артем Ситник, розслідуються злочинні дії 2016-2019 років, які «починалися в Україні та закінчувалися у Польщі».За даними польських правоохоронців, використовуючи корупційні схеми Новак отримав близько 300 тисяч євро.Про обшуки та розслідуванні стало відомо 20 липня.

Корупція в «Укравтодорі»: у справі Новака з'явився новий підозрюваний

Читать на русском

Кількість фігурантів справи становить вже 6 осіб

Читать на русском
Корупція в «Укравтодорі»: у справі Новака з'явився новий підозрюваний

Кількість фігурантів справи становить вже 6 осіб

У справі про корупцію в «Укравтодорі» за часів керівництва Славомира Новака (2016-2019 рр.) з'явився шостий підозрюваний. Це бенефіціар компаній, що займаються дорожнім будівництвом в Україні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Національного антикорупційного бюро України.

«Ще один підозрюваний. Ним став бенефіціар групи компаній, що здійснюють свою діяльність у сфері дорожнього господарства на території України », - йдеться у повідомленні.

Його підозрюють у наданні Новаку хабаря та його легалізації на території Польщі.

«Таким чином, загальна кількість учасників злочину досягла 6 осіб», - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, раніше Варшавський суд заарештував Новака. Він вважає своє затримання «політичним актом».

Розслідування щодо Новака ведуть у Польщі та Україні, бо він є громадянином обох країн. Йому інкримінують управління організованою злочинною групою. Як зазначав директор НАБУ Артем Ситник, розслідуються злочинні дії 2016-2019 років, які «починалися в Україні та закінчувалися у Польщі».

За даними польських правоохоронців, використовуючи корупційні схеми Новак отримав близько 300 тисяч євро.

Про обшуки та розслідуванні стало відомо 20 липня.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.