RU
Головна
Україна
Події
09:32, 14 Жовтня
Информатор UA

Интро

13 жовтня один із кораблів Військово-морських сил України зазнав лиха в Чорному морі. Версій події дві. Перша - через різке погіршення погодних умов сталася аварія, у результаті якої судно отримало пошкодження. Друга - корабель "напоровся" на невідомий об'єкт. Детальніше про те, що трапилося в акваторії Чорного моря, ми писали тут. Корабель національного флоту поставили на якір, а екіпаж евакуювали, повідомляє Інформатор. Почалася пошуково-рятувальна операція. Від ВМС направили вісім кораблів і катерів, а також чотири повітряних судна. Аварійну ситуацію швидко стабілізували. Загрози життю особового складу немає, як і загрози втрати корабля. Станом на 8:30 14 жовтня, як відзвітував головнокомандувач ЗСУ, зараз на кораблі національного флоту знаходиться склад аварійно-рятувального загону, які проводять заходи щодо боротьби за живучість. Судно взяли на буксир і тягнуть його в порт Одеси. Раніше ми розповідали про те, що ДБР назвало причини аварії військового літака під Харковом. Усе, що відомо про трагедію, ми зібрали тут. Пряму трансляцію з місця події можна знайти тут. Також писали, що біля Парижу розбився легкомоторний літак загинуло четверо людей. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Корабель ВМС, потерпілий від лиха в Чорному морі, буксирують в порт Одеси

Читать на русском
Корабель ВМС, потерпілий від лиха в Чорному морі, буксирують в порт Одеси

Втрат серед особового складу немає - всі військовослужбовці евакуйовані і почувають себе добре

13 жовтня один із кораблів Військово-морських сил України зазнав лиха в Чорному морі. Версій події дві. Перша - через різке погіршення погодних умов сталася аварія, у результаті якої судно отримало пошкодження. Друга - корабель "напоровся" на невідомий об'єкт.

Детальніше про те, що трапилося в акваторії Чорного моря, ми писали тут. Корабель національного флоту поставили на якір, а екіпаж евакуювали, — повідомляє Інформатор. Почалася пошуково-рятувальна операція. Від ВМС направили вісім кораблів і катерів, а також чотири повітряних судна.

Аварійну ситуацію швидко стабілізували. Загрози життю особового складу немає, як і загрози втрати корабля. Станом на 8:30 14 жовтня, як відзвітував головнокомандувач ЗСУ, зараз на кораблі національного флоту знаходиться склад аварійно-рятувального загону, які проводять заходи щодо боротьби за живучість. Судно взяли на буксир і тягнуть його в порт Одеси.

Раніше ми розповідали про те, що ДБР назвало причини аварії військового літака «АН-26» під Харковом. Усе, що відомо про трагедію, ми зібрали тут. Пряму трансляцію з місця події можна знайти тут.

Також писали, що біля Парижу розбився легкомоторний літак — загинуло четверо людей.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.