Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Серйозні битви за це селище тривають від червня цього року. Вважається, що саме цей населений пункт став ключовим під час контрнаступу ЗСУ: на нього зосереджено основний удар.
Бої за село Роботине, яке ЗСУ могли успішно зайняти, точаться від початку червня цього року. Саме на це селище припадає основний удар українського контрнаступу, що розвивається від села у напрямку Токмака та Мелітополя, до яких всього 75 км.
Така інформація надходить із ряду українських військових Telegram-каналів, але офіційного підтвердження цієї інформації Генштаб поки не надав.
Ситуація продовжує бути динамічною, тривають активні бойові дії, - пише паблік Deep State.
При цьому російські військові Telegram-канали 17 серпня підтверджували появу ЗСУ на північних околицях Роботиного. Зранку п'ятниці, 18 серпня, вони також підтверджують цю інформацію.
Водночас один із представників так званої "адміністрації" окупантів у Запорізькій області Володимир Рогов заперечує захід ЗСУ у Роботине, стверджуючи, що бої йдуть на підступах до села, а не на його території.
На фоні активних боїв західні ЗМІ повідомляють про роботу ключових резервів ЗСУ - бригад, що мають на озброєнні бронетранспортери Murder, танки Challenger й ББМ Stryker.
Україна цього року не зможе звільнити від окупантів захоплений Мелітополь. Так вважає розвідувальна спільнота США, висновки якої публікує Washington Post.
На думку експертів, росія має сильну оборону у цьому районі й українські війська не змогли прорвати її.
Пентагон не виключає продовження українського контрнаступу взимку, але Москва також може досягти успіху в зимових бойових діях. Прогнози розвідки викликали розбіжність у поглядах серед конгресменів. Деякі республіканці вважають, що наразі немає сенсу виділяти Україні $20,6 млрд, які запросила адміністрація Байдена. Інші конгресмени з обох партій критикують Білий дім, що раніше не направив більш потужних озброєнь Україні.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що Сили оборони зайняли позиції на півдні від Бахмута, контрнаступ на Півдні триває.
Водночас, як пише Newsweek, росіяни можуть готувати великий наступ вже навесні і українське керівництво до цього готується.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.