Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Він вкотре наголосив, що необхідно забезпечувати Україну зброєю
Голова Європейської ради Шарль Мішель прокоментував успіхи контрнаступу Збройних Сил України. Зокрема, на півдні країни та у Чорноморському регіоні. За його словами, він не провалився.
Про це він заявив в інтерв’ю Kyiv Independent. За його словами, необхідно забезпечувати Україну зброєю та військовим потенціалом.
“Я не думаю, що цей контрнаступ “провалився”...По-перше, надзвичайно важливо те, як українська армія досягла величезних успіхів у Чорному морі. Це важливий крок у правильному напрямку. По-друге, дуже важливим є нещодавній прогрес, досягнутий на лівому березі Дніпра”, – сказав Мішель.
Водночас він наголосив на необхідності для блоку прискорити та наростити виробництво озброєнь для надання його Україні. За його словами, у ЄС навчили близько 30 тис. військових та планують робити це далі.
“Нинішня ситуація показує, що нам потрібно прискорити і наростити наше виробництво, щоб підтримати Україну. А також тому, що в майбутньому ми розуміємо, що ЄС, який є дуже сильним економічним гравцем, є дуже сильним і потужним з погляду поширення спільних стандартів і внутрішніх норм по всьому світу”, – додав очільник Євроради.
Ще 21 листопада Шарль Мішель прибув до Києва. Він зустрівся з президентами України та Молдови – Володимиром Зеленським та Маєю Санду. Зокрема, обговорили вступ країн до ЄС.
Також нещодавно ЄС виділив новий транш макрофінансової допомоги Україні. Це оголосила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн. Цього разу розмір підтримки складає 1,5 мільярда євро.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.