Конкурент овочерізок та сковорідок. Державний телеканал оголосив тендер на 3 млн на кулінарне шоу

Понад 626 тисяч гривень вже заплатили компанії, яка перемогла в тендері

Кулінарне шоу
Кулінарне шоу обійшлося державі у понад 3 млн грн

Понад 626 тисяч гривень вже заплатили компанії, яка перемогла в тендері

В адміністрації Дніпровського району Києва, яка придбала овочерізки та сковорідки для укриттів на понад 3 млн гривень, з'явився конкурент. Один з державних телеканалів України оголосив тендер на кулінарне шоу. Його вартість оцінили у 3,1 млн гривень.

Замовник кулінарного шоу - Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України", засновником якого є Мінкульт. Перемогла в тендері компанія "Маркер Медіа", яка раніше вже потрапяла у скандали.

На дивні закупівлі звернула увагу у Facebook Юлія Глушко
На дивні закупівлі звернула увагу у Facebook Юлія Глушко

Договір між ними вже укладений. Компанія-переможниця єдиною взяла участь у тендері. Частину вартості за розробку "ідей і концепцій" та реалізації проєкту "Кулінарне шоу", згідно з даними офіційного державного вебпорталу, вже оплатили на рахунок компанії. Йдеться про понад 626 тисяч гривень.

Частину державних коштів за шоу вже перерахували
Частину державних коштів за шоу вже перерахували

За державні кошти на шоу закупили косметику (на 130 тисяч грн), одяг для ведучих (16  тисяч грн) та дозвіл на використання авторських прав (4 тисячі гривень). Також в списку є омивач для скла - 5 літрів за майже 5 тисяч грн. Ще виділили гроші на оплату реклами (80 тисяч гривень) та кондиціонери (50 тисяч гривень).

Дані Prozorro
Дані Prozorro

До слова, українські ЗМІ вже надіслали запит до Міністерства культури та інформаційної політики для з’ясування деталей щодо тендеру. Відповіді ще не було.

Закупівлі під час війни

Нещодавно в Україні розгорівся скандал через закупівлю для столичних укриттів електричних овочерізок майже по 130 000 гривень за штуку та електричної сковорідки з тачскріном за ціною 720 тисяч гривень. На це пішло понад 3 млн державних коштів.

І такі випадки не поодинокі. Наприклад, мер маленького міста Ківерці на Волині хоче витратити 150 мільйонів гривень на ремонт стадіону та бігових доріжок. Подібні схеми з держзакупівлями робить з початку повномасштабної війни.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.