Головна
Життя
10:01, 3 Лютого
Информатор UA

Интро

В Україні за рік кількість боргів українців зросла майже на 30%. За одну лише комуналку громадяни заборгували вже понад 72,7 мільярда гривень. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані платформи Opendatabot. За минулий рік кількість боргів у Єдиному реєстрі боржників зросла майже на 1,5 мільйона. Для порівняння, 2020 року приріст становив 1,2 мільйона заборгованостей. Найшвидше зростають такі категорії в реєстрі боржників: стягнення коштів, тобто борги за кредитами, а також перед компаніями та організаціями - + 47% або +567 тисяч боргів, заборгованість з оплати комунальних послуг - + 41% або +140 тисяч боргів за 2021 рік рік, а за два роки – більш ніж удвічі. Загальний борг на 1 грудня 2021 року становить 72,7 млрд. гривень, борги у справах про адміністративні правопорушення - +35% або +285 тис. боргів. Найбільші категорії за кількісним показником: заборгованість перед банками, компаніями та організаціями – 1 761 749 боргів (27% від загальної кількості заборгованостей), стягнення коштів на користь держави – 1 629 505 боргів (25%), а також штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) - 1327440 боргів (20%). Потім у списку йдуть заборгованості з адміністративних правопорушень (16,6%), за комунальні послуги (7,4%), борги з аліментів (2,9%). Попадання до реєстру може накласти на боржника низку обмежень: заборона виїзду з країни; блокування грошей на рахунках у банках та заборона відкривати нові рахунки; заборона на продаж та купівлю автомобілів та нерухомості; стягнення заборгованості за всіма офіційними доходами.   Найбільше українці заборгували за газ Нагадаємо, на картах українців блокуватимуть гроші за борги з комуналки та штрафи за порушення ПДР. Крім того, в Україні дозволили виконавцям отримувати інформацію про номери та кількість коштів на банківських рахунках боржників. Також Інформатор писав, що робити, якщо ваш рахунок у банку заблокували за борги.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.     

Комуналка, аліменти та штрафи за порушення правил дорожнього руху: за що найбільше заборгували українці

Читать на русском

Для боржників передбачено низку обмежень

Читать на русском
Комуналка, аліменти та штрафи за порушення правил дорожнього руху: за що найбільше заборгували українці

Для боржників передбачено низку обмежень

В Україні за рік кількість боргів українців зросла майже на 30%. За одну лише комуналку громадяни заборгували вже понад 72,7 мільярда гривень.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на дані платформи Opendatabot.

За минулий рік кількість боргів у Єдиному реєстрі боржників зросла майже на 1,5 мільйона. Для порівняння, 2020 року приріст становив 1,2 мільйона заборгованостей.

Найшвидше зростають такі категорії в реєстрі боржників:

  • стягнення коштів, тобто борги за кредитами, а також перед компаніями та організаціями - + 47% або +567 тисяч боргів,
  • заборгованість з оплати комунальних послуг - + 41% або +140 тисяч боргів за 2021 рік рік, а за два роки – більш ніж удвічі. Загальний борг на 1 грудня 2021 року становить 72,7 млрд. гривень,
  • борги у справах про адміністративні правопорушення - +35% або +285 тис. боргів.

Найбільші категорії за кількісним показником: заборгованість перед банками, компаніями та організаціями – 1 761 749 боргів (27% від загальної кількості заборгованостей), стягнення коштів на користь держави – 1 629 505 боргів (25%), а також штрафи за порушення правил дорожнього руху (ПДР) - 1327440 боргів (20%). Потім у списку йдуть заборгованості з адміністративних правопорушень (16,6%), за комунальні послуги (7,4%), борги з аліментів (2,9%).

Попадання до реєстру може накласти на боржника низку обмежень:

  • заборона виїзду з країни;
  • блокування грошей на рахунках у банках та заборона відкривати нові рахунки;
  • заборона на продаж та купівлю автомобілів та нерухомості;
  • стягнення заборгованості за всіма офіційними доходами.

 

Найбільше українці заборгували за газ

Нагадаємо, на картах українців блокуватимуть гроші за борги з комуналки та штрафи за порушення ПДР. Крім того, в Україні дозволили виконавцям отримувати інформацію про номери та кількість коштів на банківських рахунках боржників.

Також Інформатор писав, що робити, якщо ваш рахунок у банку заблокували за борги

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.