“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Резолюція стане офіційним документом ООН після фінального голосування Генасамблеї у грудні
Третій комітет Генасамблеї ООН на засіданні схвалив резолюцію щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму. Вперше у документі підтримали діяльність Кримської платформи.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на заяви глави міністерства закордонних справ України Дмитра Кулеби.
"Вітаю ухвалення проекту посиленої резолюції щодо ситуації з правами людини в Криму, який щойно пройшов 3 комітет Генасамблеї ООН. Вперше в документі зафіксовано підтримку Кримської платформи", - зазначив Кулеба.
Резолюція стане офіційним документом ООН після фінального голосування у Генеральній Асамблеї ООН у грудні.
Як голосували країни за резолюцію
Резолюцію підтримали представники 64 країн, а утрималися – 93. Проти виступили представники від Росії, Вірменії, Білорусі, Камбоджі, Китаю, Куби, Північної Кореї, Індії, Казахстану, Сербії, Судану, Сирії, Киргизстану, Філіппін, Венесу , Нікарагуа, Малі, Еритреї та Зімбабве.
Що передбачає документ
Документ закликає Росію припинити затримання та арешти мешканців Криму, вимагає звільнити громадян України, які незаконно утримуються у в'язниці, зокрема, Еміра-Усеїна Куку, Галину Долгополу, Сервера Мустафаєва, Владислава Єсипенка, Нарімана Джеляла та інших.
У проекті резолюції наголошується, що численні навчання російських збройних сил ускладнюють забезпечення основних прав громадянського населення. Документ наголошує на винятковій відповідальності Росії як держави-окупанта у забезпеченні мешканців Криму питною водою.
У документі засуджуються незаконні дії РФ щодо знищення чи переміщення культурних та природних цінностей України, розташованих у Криму. Міжнародна спільнота констатує, що метою таких дій є цілеспрямоване викреслення української та кримськотатарської культурної ідентичності із етнокультурного ландшафту півострова. У резолюції засуджується проведений РФ перепис населення.
Нагадаємо, Росія незаконно привласнила понад чотири тисячі історичних пам'яток у Криму. Окрім того, в окупованому Криму активістку оштрафували за відсутність російського паспорта .
Раніше Інформатор писав, що Україна подасть до Генасамблеї ООН оновлені резолюції щодо ситуації в Криму.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .