«Колос» в серії пенальті програв казахстанському «Шахтарю» і завершив єврокубковий сезон

«Колос» припинив виступи в Лізі конференцій.

За два поєдинки «Колос» і «Шахтар» так і не змогли розпечатати ворота один одного. Долю путівки до четвертого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій вирішила серія післяматчевих пенальті.

Про події в матчі третього відбіркового раунду Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У вівторок, 10 серпня, в матчі-відповіді третього відбіркового раунду Ліги конференцій Карагандинський «Шахтар» в Нур-Султані приймав «Колос». Перший поєдинок команд завершився нульовою нічиєю.

На штучний газон стадіону «Астана-Арена» команди вийшли в таких складах:

Шахтар: Шацький, Кибирай, Мавутор, Граф, Буйволів, Габишев, Рустемович, Букорац, Мітошевіч, Тошев, Шикавка.

Запасні: Трофимець, Наджарян, Таттибаев, Умаєв, Назаренко, Оміртаєв, Свиридов, Хозин, Ламанж, Назимханов, Нурсеітов.

Колос: Волинець, Золотов, Павловець, Мілько, Новак, Чорноморець, Ільїн, Богданов, Костишин, Каріока, Сітчінава.

Запасні: Маханьков, Ром, Саків, Петров, Нгамба, Лисенко, Нурієв, Гавриш, Чурко, Задоя.

На 8-й хвилині «Колос» створив перший небезпечний момент. Золотов з правого флангу перевів на лівий край штрафного, Каріока проштовхнув у воротарський, а Сітчінава в боротьбі із захисником не зміг переправити м'яч у ворота. На 21-й хвилині Костишин порушив правила в метрі від лінії штрафного майданчика. Удар Шикавки зі стандарту прийняла на себе стінка з гравців «Колосу», як і добивання з боку форварда «Шахтаря».

Господарі провели затяжну атаку, яка завершилася прострілом Габишева уздовж лінії воротарського, але ніхто з гравців «Шахтаря» не зміг дістатися до м'яча. На 1-й компенсованій хвилині Тошев з лінії штрафного пробив над поперечиною воріт «Колоса».

Другий тайм «Колос» розпочав активніше за суперника і провів кілька атак. В одній з них Костишин пробив з-за меж штрафного. але влучив у захисника. «Шахтар» відповів дальнім ударом Мавутора на 55-й хвилині. М'яч йшов по центру воріт і Волинець намертво його забрав. На 59-й хвилині Каріока після навісу з правого флангу випередив Мавутора і пробив, однак м'яч пролетів далеко від дальньої штанги.

«Колос» володів ініціативою, контролював м'яч і все ближче підбирався до штрафної «Шахтаря». Однак доставити м'яч до воріт і нанести завершальний удар у гравців української команди не виходило.

На 84-й хвилині Богданов не скористався рідкісним шансом, пробивши з лінії штрафної поруч з правою дев'яткою воріт «Шахтаря». Через 4 хвилини Лисенко не помітив відкрився Ільїна та пробив сам, але м'яч пройшов вище воріт.

Як і в першому матчі, команди не змогли забити в основний час, і гра продовжилася в овертаймі. Перші хвилини додаткового часу пройшли досить спокійно. Тільки на 103-й хвилині Назаренко головою підрізав в напрямку дальнього кута, і Волинець, перестрахувавшись, відбив м'яч на кутовий.

У другій половині овертайму команди обмінялися умовно небезпечними моментами і стали готуватися до серії післяматчевих пенальті. Нурієв бив першим і не забив - Шацький відбив м'яч з правого кута. А ось Рустемович не схибив. Гравці «Шахтаря» і далі били без промаху. До того ж голкіпер казахстанського клубу відбив ще удари Чурко і Павловця. У підсумку 3: 1 і «Колос» слідом за «Ворсклою» припиняє боротьбу в єврокубках.

• Шахтар (Казахстан) - Колос (Україна) 0: 0, (3: 1 по пенальті), перший матч 0: 0.

Решта матчі-відповіді третього відбіркового раунду Ліги конференцій відбудуться 12 серпня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв, про результатах матчів третього туру УПЛ.