Головна
Україна
Події
15:15, 10 Травня
Информатор UA

Интро

Колишнього народного депутата України Іллю Киву оголосили у міжнародний розшук. Розслідування проти нього завершено, обвинувачувальний акт передано до суду. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державне бюро розслідувань України. "Колишній депутат, перебуваючи на території росії, взяв участь в одному з пропагандистських шоу. Кива публічно закликав найвище керівництво росії до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні. Він пропонував фізично усунути президента України та інших чиновників держави, а також публічно закликав до ведення агресивної війни біля нашої країни" - заявили у ДБР. Киву звинувачують: у державній зраді, пропаганди війни, зазіхання на територіальну цілісність, закликах до захоплення державної влади, поширення комуністичної символіки З ініціативи слідчих Киву оголосили у міжнародний розшук. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна. Нагадаємо, російський генерал через бізнес-партнера Ківі відмивав гроші в Україні. Крім того, у нардепів Волошина, Рабиновича та Чорного від «ОПЗЖ» вилучили зброю. Також Інформатор писав, суд арештував рахунки підприємств родичів Медведчука та Козака. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: 24 канал  

Колишнього нардепа Киву оголосили у міжнародний розшук

Читать на русском

Йому світить до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна

Читать на русском
Колишнього нардепа Киву оголосили у міжнародний розшук

Йому світить до 15 років ув'язнення з конфіскацією майна

Колишнього народного депутата України Іллю Киву оголосили у міжнародний розшук. Розслідування проти нього завершено, обвинувачувальний акт передано до суду.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державне бюро розслідувань України.

"Колишній депутат, перебуваючи на території росії, взяв участь в одному з пропагандистських шоу. Кива публічно закликав найвище керівництво росії до насильницької зміни конституційного ладу та захоплення державної влади в Україні. Він пропонував фізично усунути президента України та інших чиновників держави, а також публічно закликав до ведення агресивної війни біля нашої країни" - заявили у ДБР.

Киву звинувачують:

  • у державній зраді,
  • пропаганди війни,
  • зазіхання на територіальну цілісність,
  • закликах до захоплення державної влади,
  • поширення комуністичної символіки

З ініціативи слідчих Киву оголосили у міжнародний розшук. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, російський генерал через бізнес-партнера Ківі відмивав гроші в Україні. Крім того, у нардепів Волошина, Рабиновича та Чорного від «ОПЗЖ» вилучили зброю.

Також Інформатор писав, суд арештував рахунки підприємств родичів Медведчука та Козака.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: 24 канал

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.