У кожного бувають моменти, коли ніби все добре, але всередині все одно звучить питання “чому?”. Це не драма, це просто історія життя. Ми всі ставимо собі питання, на які немає правильних відповідей.
54-річний шоумен, більш відомий під псевдонімом Орест Лютий, вважає українців чоловічої статі розхідним матеріалом. Дісталося і жінкам
Останнім часом деякі представники українського шоу-бізнесу чоловічої статі зробили гучні заяви щодо місця жінок в суспільстві те ролі фемінізму в суспільстві. Не пройшов повз і музикант, письменник та колишній телеведучий Антін Мухарський, відомий також під псевдонімом Орест Лютий.
У своєму Facebook він опублікував чималий пост, в якому порозмірковував про роль чоловіків та жінок в сучасній Україні. Через що наразив себе на чималу хвилю хейту від користувачів соцмереж.
Спочатку 54-річний артист підігрів у своєму профілі цю тему. Та опублікував невелику заяву щодо фемінізму. За що і отримав понад півтори тисячі реакцій.

Але найцікавіше Мухарський опублікував згодом. Антін зазначив, що у минулому столітті по наших територіях було чотири війни. Дві світові, дві національно-визвольні. Мільйони войовничих чоловіків загинули. Їхні функції перебирали на себе жінки. В українській родині, на думку шоумена, головною майже завжди була вона - мати-берегиня, основа усіх соціальних інституцій. А батько був лишень номінальним головою, якого "можуть забрати на війну, вбити бандити, звільнити з роботи".
"Чоловіків в Україні шанують виключно в гробу. Бо живий чоловік - категорія небезпечна та тимчасова. Козак Мамай. Повіявся і шукай вітра в полі. В той час як жінка - категорія вічна. Стабільна константа. Митці її оспівують, фіксують, надихаються. Скільки ви чули пісень про тата чи дідуся? А про маму? Навіть українське воїнство молилося і молиться Божій Матері. Так отож", - заявив Орест.
На думку Антіна, жінки - гучні, галасливі та скандальні. А у світі не має більш фемінізованої країни ніж Україна. Ну а діла послідувала не менш гучна заява.
"Пересічний чоловік в Україні - розхідний матеріал. Сировинний придаток до самки. Героїчна, але безправна, мовчазна істота, приречена на моральне та фізичне знищення. Ось чому я відверто сміюся і насміхаюся над західними зразками фемінізму, що паразитують на грантовій підтримці лівацьких фондів, підживлюючи інформаційне тло, буцім Україна - дикунська, варварська територія зачуханих патріархатів. Створюють міфи списані з феміністичних методичок про якісь там сексуальні домагання на робочому місці і нерівність у зарплатах".

За словами Мухарського в українській армії теж служать жінки. Але вони складають лишень 3% відсотки від загальної кількості особового складу. Адже популістський фемінізм, на думку шоумена, завжди закінчується на питанні гендерної рівності чоловіків і жінок у праві копати окопи. Втім, захисниць нашої країни Антін все ж таки назвав героїнями.
Шоумен повідомив, що цей текст узгодив з дружиною Єлизаветою, яка за сумісництвом є його менеджеркою.
"То ж хоча б перед обличчям смерті дозвольте сказати правду: фемінізм в країні латентного матріархату виглядає смішно. Як підробна сумочка Луї Віттон в руках у графині троєщинської (Троєщина - один з районів столиці. - Ред.), що мріє вийти заміж за польського олігарха-сантехніка. А тепер, дівчата - фас", - підсумував колишній чоловік одіозної української ексведучої Сніжани Єгорової.
Більшість з трьох сотень коментаторів по-свому підтримали публікацію Мухарського, побачивши в ній свій життєвий досвід. Втім немала кількість підписників та гостей профілю Антіна висловили своє обурення.

Раніше Інформатор писав, що лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка опинився у центрі феміністичного скандалу. Також ми розповідали, що в соцмережах посварилися через обставини служби в ЗСУ співака Віталія Козловського.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.