Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Все залежатиме від зими
Україна зможе відмовитися від світла за графіком не раніше кінця березня 2023 року. І це за умови, якщо зиму і весну Україна проживе в стабілізаційних графіках.
Про це заявив генеральний директор YASNO Сергій Коваленко в ефірі національного телемарафону. Він також назвав такий сценарій розвитку подій базовим.
"Потрібно розуміти, коли ми взагалі відмовимося від графіків і буде у нас 100% світло. До кінця березня, базовий сценарій, який буде для нас хороший, якщо ми проживемо зиму і початок весни в стабілізаційних графіках", - заявив Коваленко.
Коваленко також додав, що поки зарано говорити про повернення до стабілізаційних графіків по всій країні . Він наголосив, що в цьому питанні може йтися про дні, а не про години чи тижні.
"Ми бачимо, що є обмеження генерації по всій країні і колегам ще потрібен час", - додав Коваленко.
Починаючи з жовтня 2022 року, росія збільшила удари по енергетичній інфраструктурі України. Масовані атаки відбулися 10 жовтня, 15 та 23 листопада. Після останньої в країні трапився блекаут - окупанти влучили по об'єктах інфраструктури, через що більшість населених пунктів залишились без світла. Було знеструмлено три АЕС.
Україна не може оговтатись досі. Майже половина енергетичної системи вийшла з ладу, але енергетики щодня прикладають максимум зусиль, щоб відновити систему. Але наразі вся магістральна високовольтна інфраструктура працює. Єдине, досі є проблеми в розподільчих мережах обленерго. Тому, щоб тримати її в балансі, продовжують діяти як планові, так і аварійні відключення споживачів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.