«Я відчула, що настав час запалити. Я завжди любила рок. Місце для ніжності й акустики — буде завжди. Але зараз я хочу, щоб від моєї музики трясло стіни й горіли очі. «25 годин»— це про те, коли тобі мало 24 годин на добу, бо ти живеш на повну, любиш на повну і береш від життя все!»
Рішення прийняли на засіданні уряду
В Україні вже на початку квітня люди зможуть подати заявки для отримання 8 тис. гривень. Це стосується підприємців, які потрапили під обмеження "червоних" зон.
Про це під час засідання уряду заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, передає Інформатор .
Прем'єр доручив міністерству економіки України разом з іншими відповідальними відомствами протягом тижня розробити всі необхідні документи, щоб вже у квітні люди могли подавати заявки для отримання виплат.
Він також доручив Міністерству з розвитку громад і територій координувати роботу місцевої влади, для здійснення додаткових доплат бізнесу.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні можуть відновити карантинні виплати ФОПам по 8 тисяч гривень. Крім того, Рада підтримала виплату 8 000 гривень для ФОПів у «червоній» зоні.
Також Інформатор писав про те, хто і як може отримати карантинні виплати по 8 тисяч гривень .