"Україна відкинута на 100 років назад, їхня енергетична система знищується. А скільки українців покинули країну і тепер живуть в інших державах? Вони можуть ніколи не повернутися"
"Якщо буде справедлива угода, якщо президент Трамп, я в це вірю, зможе гарантувати нам цю сильну та незворотну безпеку" для України, то ми рухатимемося на дипломатичному шляху. Я розумію, що без Росії неможливо дипломатично закінчити цю війну"
Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Ця пісня про співзалежну жінку, яка перебуває у стосунках, де її знецінюють. Усі навколо бачать це ставлення і не можуть зрозуміти чому вона досі там... Чому не бачить очевидних речей, виправдовує щоразу таке ставлення до себе. Де її самоцінність? Як можна таке допускати?
В Офісі президента розповіли, коли Україна отримає членство НАТО
Україна зможе стати членом НАТО лише після перемоги у війні з російською федерацією. Водночас зараз, поки війна триває, наша держава може розраховувати на військову допомогу від держав Альянсу.
Таку думку висловив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк. За його словами, поки триває війна – Україна не може стати членом НАТО. Водночас Подоляк переконаний, що наша держава отримає весь спектр зброї за стандартами Альянсу. Тож, поки війна триває – про вступ до НАТО немає й мови.
Водночас уже після перемоги України у війні, вважає радник голови Офісу президента України, наша держава обов'язково стане членом НАТО. Він також зазначив, що Україна отримає прискорену процедуру членства. Тоді наша держава вже матиме досвід, переозброєну армію, а також важливу роль для спільної європейської безпеки.
"Спекуляції "як, коли, чому не просто зараз" не потрібні", – зауважив Михайло Подоляк.
Ще на Бухарестському саміті НАТО 2008 року члени Альянсу пообіцяли Україні вступ. Проте згодом конкретики не було. Уже зараз експерти розраховують, що 11-12 липня на саміті у Вільнюсі союзники можуть надати Україні дорожню карту для вступу до Альянсу.
При цьому Володимир Зеленський може відмовитися від відвідування саміту НАТО у Вільнюсі. Він заявив, що цей саміт є ідеальним майданчиком, щоб підписати документи про гарантії безпеки для України. Водночас якщо цих гарантій не буде, то президент України не бачить сенсу у відвідуванні саміту.
"Коли ми приїжджаємо на саміт до Вільнюса, це чіткий сигнал нашому суспільству, що нас там бачать. Я не хочу в цьому політичному театрі брати участь. Я хочу, щоб наші люди знали, який буде виклик", – підкреслив український лідер.
Нагадаємо, раніше стало відомо, що в НАТО розробили план на випадок аварії на Запорізькій атомній електростанції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.