Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Україні терміново необхідне сучасне озброєння
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що наступного року Україна може отримати сучасне озброєння. Йдеться про ракети ATACMS, танки та ударні дрони.
Про це Дмитро Кулеба повідомив в підсумковому інтерв’ю РБК-Україна. Міністр впевнений, що у 2023 році Україна отримає необхідне озброєння, але все залежатиме від ситуації на полі бою.
“Ми більше року боролись за Patriot, отримали їх, і всі такі: Patriot, це звісно, добре, але що у нас там з танками та ATACMS? Надання Patriot – це не просто чергове рішення, це психологічний перелам. Бо з перших днів, коли ми почали про Patriot говорити з американцями, ми чули "ні". І те, що це сталося, – це ще одне свідчення, що ще одне табу зняте, ще одна стіна впала. - підкреслив Кулеба. - І я не думаю, що інші теми будуть складнішими за Patriot. Вони не реалізуються, можливо, всі одночасно в один день, але це як в комп'ютерній грі, ти відкриваєш рівні один за одним.”
За його словами, найскладнішим “рівнем” були перемовини щодо Patriot. Тому Дмитро Кулеба переконаний, що “нічого складнішого за історію з Patriot вже не буде”.
ATACMS (Army Tactical Missile System) - це американський оперативно-тактичний ракетний комплекс з ракетами класу земля — земля. Він призначений для ураження точкових цілей, розташованих у глибині оборони противника. Він «полює» на командні пункти, пускові установки ракет, об’єкти ППО, вузли зв’язку, склади ПММ тощо. Ракети ATACMS мають функцію стрільби на відстань до 300 км.
Армія США має цілих п'ять модифікацій ракет ATACMS, кожна з яких відрізняється дальністю стрільби та масою бойової частини. Тому ціна ракети ATACMS може бути різною. У 2022 році середня вартість становила приблизно $1 млн за 1 ракету.
Раніше ми писали, чому Захід не надсилає Україні ATACMS, Abrams та Leopard.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.